Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Dwojga | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Bardo (80 km od Wrocławia)
2 os.

79,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wyrwijcie się za miasto i cieszcie się pięknem natury! Przekonajcie się na własne oczy jak piękny jest Przełom Bardzki. Pod tą nazwą kryje się okolica miasta Bardo, znana też jest pod nazwą Cudu Sudetów. To najpiękniejszy odcinek Nysy Kłodzkiej, a najlepiej przekonać się o tym spływając po rzece! Usiądźcie wygodnie w dwuosobowym kajaku lub po krótkim teście pływania ruszajcie na spotkanie przygodzie w dwóch "jedynkach". Załóżcie certyfikowane kamizelki, weźcie do rąk wiosła i ruszajcie na niezwykłą wycieczkę. Piękno natury, przyjemny chłód bijący od wody oraz słoneczna pogoda - to przepis na udane popołudnie! Przekonajcie się ile radości zapewnią Wam kajaki i piękny Przełom Bardzki.

 

Prezent obejmuje:

  • Podstawowe szkolenie z zakresu pływania kajakiem,
  • Możliwość wyboru kajaku jedno- lub -dwuosobowego,
  • Wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, a w przypadku deszczu płaszczy przeciwdeszczowych,
  • Transport osób i sprzętu na miejsce startu,
  • Darmowy parking dla samochodów,
  • Możliwość zabrania ze sobą psa.

Chcesz znaleźć niebanalny prezent dla dwojga, ale nie wiesz gdzie szukać? Wystarczy, że otworzysz nasz katalog marzeń. Tutaj z pewnością znajdziesz cudowny prezent dla swoich bliskich. Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Dwojga to fajny prezent na rocznicę, walentynki, a nawet ślub. To ciekawy podarunek dla pary, która lubi dobrą zabawę na świeżym powietrzu i nie boi się wyzwań. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością bliskich i przyjaciół.

Miejsce realizacji

Bardo (80 km od Wrocławia)

Obowiązujący strój

Zalecany jest ubiór adekwatny do pogody (obowiązkowe buty sznurowane lub sandały do brodzenia po wodzie).

Czas trwania

2,5 - 3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Kajak dwuosobowy lub dwa jednoosobowe. W przypadku jednoosobowego uczestnik przechodzi sprawdzian umiejętności przed rozpoczęciem spływu.  Min. wiek 3 lata.Poniżej 18 lat zgoda opiekunów prawnych lub obecność podczas przeżycia. W grupie osób biorących udział w spływie wymagana jest co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Wykonawca zapewnia sprzęt (kajaki, wiosła, kamizelki ratunkowe, w przypadku opadów deszczu płaszcze). Uczestnik przechodzi podstawowe szkolenie z pływania kajakiem i zasad bezpieczeństwa. Transport na miejsce startu zapewnia wykonawca. Miejsce zbiórki – przystań w Bardzie.Opinie (1)

Anna Rosłaniec

Wszystko było super. Organizacja na bardzo dobrym poziomie, o wszystko zadbane. Polecam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.