JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy po Wiśle dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy po Wiśle dla Dwojga | Warszawa

Warszawa (okolice)
2 os.

98 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
98 zł

Piękne widoki, rezerwaty, nienaruszona natura, dzikie zwierzęta oraz panorama Warszawy z nowej perspektywy... To musi być Spływ Kajakowy po Wiśle dla Dwojga! Wybierzcie trasę, którą chcecie pokonać, przyjeździe na miejsce startu i na własne oczy przekonajcie się, jakie widoki będziecie mogli podziwiać z wyjątkowej, niecodziennej perspektywy. "Polska Amazonka" - bo tak określa się tą rzekę, czeka właśnie na Was! Na początku będziecie mieli chwile na zapoznanie się ze sprzętem oraz okazję, aby poćwiczyć swoje umiejętności. Kiedy wpłyniecie już do stolicy, na wysokości Mostu Siekierkowskiego zaczną pojawiać się warszawskie budynki oraz drapacze chmur, nie zabraknie też zachwycającego widoku Pałacu Kultury i Nauki! Gotowi na niezapomnianą przygodę?

Szczegóły prezentu:

  • Uczestnicy mają możliwość wyboru trasy: Otwock - Warszawa lub Karczew - Warszawa,
  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt - kajak dwuosobowy, wiosła i kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty,
  • Wykonawca gwarantuje dostarczenie i odbiór sprzętu,
  • Przed startem odbywa się odprawa oraz krótkie szkolenie,
  • Istnieje możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym spływie z przewodnikiem.

Szukasz pomysłu na prezent dla pary, przyjaciół, rodzeństwa, bądź rodziców? Spływ Kajakowy po Wiśle dla Dwojga to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i nie boi się nowych wyzwań. Wybierz podarunek w postaci niezapomnianego przeżycia i ciesz się wdzięcznością osób obdarowanych. Podaruj nietuzinkowy prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, Dzień Mężczyzny oraz inne okazje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

4,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie kajaku dwuosobowego, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty.  Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Min.wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Piotr Kowalczyk

Fachowa obsługa, sprzęt bez usterek, punktualność, komunikatywność, żadnych nieporozumień

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.