JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim | Warszawa

Warszawa
1 os.

59 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
59 zł

Lubisz aktywnie spędzać czas, chcesz zobaczyć okolice Warszawy z niecodziennej perspektywy? Doskonale, wybierz się na Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim! To bardzo relaksująca wyprawa po podwarszawskim kanałku, który łączy Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim. Podczas 14 kilometrowej trasy możesz się odprężyć i podziwiać okolice z nowej perspektywy, ponieważ nurt Kanału jest bardzo spokojny. Jeżeli jednak chcesz spróbować swoich sił w bardziej ekstremalnych warunkach, będzie możliwość wypłynięcia na sam Zalew Zegrzyński! To świetna okazja, aby wykazać się swoimi umiejętnościami manewrowania i sterowania kajakiem, trzeba się również liczyć z wysokimi falami oraz uważać na inne obiekty, które będą korzystały w tym czasie z dobrodziejstw tego miejsca. Gotowy na fajną przygodę?

Szczegóły prezentu:

  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt - kajak jednoosobowy, wiosła i kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty,
  • Wykonawca gwarantuje dostarczenie i odbiór sprzętu,
  • Przed startem odbywa się odprawa oraz krótkie szkolenie,
  • Istnieje możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym spływie z przewodnikiem.

Szukasz prezentu dla miłośnika sportów wodnych i rekreacji? W takim razie wybierz Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim! To świetna propozycja dla osób, które nie boją się nowych wyzwań oraz lubią odkrywać nowe urokliwe miejsca. Wręcz bliskiej osobie niezapomniane przeżycie, niezależnie czy będzie to podarunek dla mamy, taty, rodzeństwa, narzeczonego, czy przyjaciół. Podaruj oryginalny voucher na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca i inne okazje! Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie inne super prezenty przygotowaliśmy dla mieszkańców Warszawy i okolic.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie kajaku jednoosobowego, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty. Wykonawca dostarcza i odbiera sprzęt. Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.