JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

118 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
118 zł

Spokojna okolica, dużo zieleni, zapaleni wędkarze, cudownie spędzony czas we dwoje... To musi być Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim dla Dwojga! Wybierzcie dogodny termin i spędźcie wspólnie ciekawe popołudnie. Delikatny nurt podwarszawskiego kanałku łączącego Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim, daje możliwość zrelaksowania się, oraz podziwiania okolic stolicy z niecodziennej perspektywy. Jeżeli jednak chcecie sprawdzić swoje umiejętności manewrowania kajakiem, będziecie mieli możliwość wpłynięcia na sam Zalew Zegrzyński. Zachowajcie więc ostrożność, mogą tam wystąpić stosunkowo wysokie fale oraz inne obiekty pływające. Gotowi na ciekawą wyprawę we dwoje?

Szczegóły prezentu:

  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt - kajak dwuosobowy, wiosła i kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty,
  • Wykonawca gwarantuje dostarczenie i odbiór sprzętu,
  • Przed startem odbywa się odprawa oraz krótkie szkolenie,
  • Istnieje możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym spływie z przewodnikiem.

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla pary, rodziców, bądź przyjaciół? Wybierz Spływ Kajakowy Kanałem Żerańskim dla Dwojga! To ciekawa propozycja na wolne popołudnie, dająca możliwość oderwania się od rzeczywistości oraz kontaktu z naturą. Podaruj nietuzinkowy prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, Dzień Chłopaka i inne okazje. Wręcz podarunek w postaci przeżycia i ciesz się wdzięcznością osób obdarowanych. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie kajaku dwuosobowego, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty. Wykonawca dostarcza i odbiera sprzęt. Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Alexey

Spływ kajakami to naprawdę niesamowity prezent! Polecam!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.