JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem | Trójmiasto (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem | Trójmiasto (okolice)

Hel
1 os.

1490 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli szukasz szczególnie atrakcyjnej lokalizacji na ekstremalne przeżycie nie mogłeś trafić lepiej! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem to niesamowite doznanie lotu z ogromnej wysokości! W tym czasie dostrzeżesz żurawie trójmiejskich stoczni, a może nawet mrowie ludzi na helskich plażach! To niesamowite doświadczenie w całości zostanie zarejestrowane na filmie oraz zdjęciach! Widok naszego pięknego półwyspu chwyci Cię za serce! Dzięki zapisowi video już zawsze będziesz mógł wracać do tych chwil!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje skok ze spadochronem z samolotu. Całość będzie rejestrowana na filmie i zdjęciach przez lecącego obok instruktora. Dzięki temu po przeżyciu otrzymasz płyty DVD będące znakomita pamiątką.

Jak przebiega realizacja?

Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na odpowiednią wysokość. Skok odbędzie się w tzw, tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Z jakiej wysokości odbędzie się skok?

Skok odbędzie się z wysokości 4000 metrów!

Czy wiesz, że...

Półwysep Helski słynie z fortyfikacji wojennych? Decyzją polskich władz w dwudziestoleciu międzywojennym cała mierzeja miała stać się linią obrony przed ewentualnymi agresorami. Dzisiaj półwysep jest dzięki temu częstym miejscem odwiedzin wszelkich miłośników militariów.

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem nad Helem sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla niej, prezent na Walentynki.

Twój mąż potrzebuje adrenaliny? Ten prezent na urodziny go zachwyci! Skok ze Spadochronem z Filmowaniem na Helem to cudowne przeżycie! Podarunek dla Niego, ale może też dla Niej? Niezwykły prezent, który stanie się jednocześnie piękną pamiątką! Ekstremalne przeżycie, do którego razem będziecie wracać jeszcze wiele razy!


Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.

Odwołanie umówionego skoku aby było skuteczne musi mieć miejsce minimum 24h przed skokiem.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2115
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.