Skok Wahadłowy | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Łeba
1 os.

25 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Rzucić się w przepaść i szybować jak ptak! Kto nie chciałby tego spróbować? Jeśli jednak skok z samolotu to na początek zbyt wiele, mamy dla Ciebie idealną alternatywę. Skok Wahadłowy przypomina bujanie na gigantycznej huśtawce. Pierwsza faza skoku to najbardziej emocjonujący i pożądany swobodny lot. Faza druga jest bardzo szybkim ruchem wahadłowym, a w fazie trzeciej skoczek na chwilę odczuwa zanik grawitacji. Wahadło pozwala zapoznać się ze zjawiskiem swobodnego lotu i odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcemy więcej? Idealny pomysł na prezent dla osób chcących zmierzyć się z grawitacją i ogromną wysokością. Jeżeli uważasz, że skok na bungee to za mało - to przeżycie jest dla Ciebie!

Realizując prezent:

Uczestnik jest wyciągany na wysokość czwartego piętra przy pomocy wyciągarki elektrycznej.

Oddaje bezpieczny skok w dół z 14 metrów, w trajektorii wahadła, po czym zostaje wyhamowany.

Duża adrenalina, mnóstwo zabawy i ekstremalne doznania - ta atrakcja jest dla Ciebie!

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent? Szukasz pomysłu na podarunek dla sportowca lub fana adrenaliny? Skok Wahadłowy to rozwiązanie dla ciebie! Ten niedrogi prezent z pewnością ucieszy każdego, kto aktywnie spędza czas. To idealny upominek dla brata, siostry, kolegi, koleżanki lub dziewczyny albo chłopaka. Podaruj przeżycie i ciesz się radością obdarowanej osoby! To wyśienity prezent na Mikołajki, Boże Narodzenie lub urodziny - opcji jest wiele, wszystko zależy tylko od Ciebie!


Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Atrakcja dla osób o wzroście +130 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności