JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok Wahadłowy dla Dwojga | 2wieże

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok Wahadłowy dla Dwojga | 2wieże

Warszawa
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie bujać w obłokach? Teraz możecie pobujać się na linach! Jeżeli kochacie ekstremalne przeżycia to Skok Wahadłowy dla Dwojga powstał z myślą o Was. Wystarczy krótkie szkolenie teoretyczne i możecie zaczynać zabawę. Wejdźcie na dwudziestosześciometrową wieżę i przygotujcie się na niesamowitą przygodę. Dzięki całemu systemowi lin, najprzyjemniejsza część skoku, swobodne spadanie, jest znacznie wydłużona, a przy tym całkowicie bezpieczna. Nie od dziś wiadomo, że łatwiej opanować emocje razem z bliską osobą, dlatego oddacie ten skok razem, jedno po drugim. Odrobina niepokoju, ogromne emocje i kop adrenaliny sprawią, że ten dzień zapamiętacie na naprawdę długo! To doświadczenie z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej. Odważcie się na skok po ekscytujące przeżycie!

Prezent obejmuje:

  • Opiekę profesjonanego Instruktora,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • Dwa skoki wahadłowe, po jednym dla każdej z obdarowanych osób.


Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla chłopaka, dziewczyny, żony lub męża? Podaruj przeżycie, upominek, który zapewnia miłe wspomnienia! Skok Wahadłowy dla Dwojga to ciekawy pomysł na ekstremalny prezent na walentynki, rocznicę, urodziny czy też mikołajki. To również recepta na genialną zabawę! Jeżeli więc potrzebny Ci jest niebanalny prezent na każdą kieszeń, to nie mogłeś lepiej trafić! Jeżeli chcesz zapewnić swoim bliskim niezapomniana przygodę, to przejrzyj nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy. Kto wie, może dzięki Twojemu upominkowi odnajdą nową pasję?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśnio-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wieże mają 26 metrów wysokości.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Sortuj wyniki: 765
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.