Skok na Bungee

1 2 3 4 5 (1)
Londyn, Manchester (okolice), Belfast (okolice)
1 os.

505 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czas się sprawdzić! 300 stóp to największa wysokość, z jakiej możesz skoczyć na terenie Zjednoczonego Królestwa. Dla porównania, zaliczany do najwyższych budynków w kraju londyńska Stock Exchange Tower ma ich 328. Liczby nie są jednak w stanie oddać emocji, których doświadczysz. To jedna z tych rzeczy, które trzeba przeżyć samemu, by w pełni zrozumieć, jak to jest. Najpierw staniesz na specjalnie przygotowanej platformie i spojrzysz w dół. Wtedy przekonasz się, czy jesteś w stanie podjąć wyzwanie rzucone Ci przez przestrzeń w dole. Ułamki sekundy po skoku zrozumiesz, że było warto: nagle owieje Cię pęd powietrza, a żyły wypełni adrenalina. Będzie to jedna z tych chwil, które zapamiętasz na zawsze.

Prezent obejmuje:

  • Skok z 300 stóp dla jednej osoby
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Sprzęt zapewniający bezpieczeństwo

Skok na Bungee z 300 Stóp to nietuzinkowy podarunek dla każdego maniaka adrenaliny. Z pewnością każdy lubiący ekstremalne emocje ucieszy się, kiedy otrzyma taki prezent na urodziny lub na imieniny. Taki upominek sprawdzi się także na takie okazje jak dzień chłopaka czy walentynki. Z pewnością każdy dobrze zapamięta takie święto, na które otrzyma taki ekstremalny prezent. Podaruj Skok na Bungee z 300 Stóp i ciesz się z radości obdarowanego.


Miejsce realizacji

Londyn, Manchester (okolice), Belfast (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych. Ubranie i buty powinny być wygodne i nieutrudniające ruchów.

Czas trwania

1 - 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezent: 14 lat. Osoby mające mniej niż 16 lat muszą posiadać zgodę i podpis opiekuna lub rodzica. Osoby mające więcej niż 50 lat muszą posiadać certyfiat od lekarza. Osoby realizujące prezent nie mogą ważyć więcej niż 120 kilogramów. Zarezerwowanie przed terminem jest konieczne.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności