JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Katowice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Katowice

Katowice
1 os.

450 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
450 zł

Jeśli pragniesz odmienić swój wygląd i jednocześnie uwiecznić swoją oszałamiającą metamorfozę to świetnie się składa! Sesja Fotograficzna „Metamorfoza” pozwala na wielką zmianę, a następnie wykonanie zdjęć, które będą stanowić świetną pamiątkę tego wyjątkowego przeżycia. Odważ się oddać profesjonalistom, którzy dodadzą Ci pewności siebie, a następnie w pełnym makijażu i świeżo wykonanej fryzurze, zapozuj przed obiektywem. Poczuj się jak prawdziwa gwiazda, która właśnie odbywa indywidualną sesję zdjęciową!

Co obejmuje prezent?
obdarowani otrzymają 20 obrobionych graficznie zdjęć, z których wybiorą 7 do wydruku w formacie 15 x 23. Wszystkie 20 zdjęć zostanie przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD w terminie do 3 tygodni od wykonania sesji.

Co obejmuje przygotowanie do sesji?
Przygotowanie do sesji zdjęciowej polega na zapewnieniu kostiumów oraz dodatków. Osobie obdarowanej wykonywany jest profesjonalny makijaż, a stylizacją włosów zajmuje się salon fryzjerski.

Czy wiesz, że…
Papier fotograficzny to inaczej materiał światłoczuły w postaci papieru pokrytego światłoczułą warstwą zawiesiny chlorków lub bromków srebra w żelatynie.

Sesja Fotograficzna „Metamorfoza” sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, upominek dla mamy, podarunek dla kobiety.

Liczysz na prezent dla dziewczyny, który odbierze jej dech w piersiach? Chcesz podarować prezent dla mamy, który zapewni jej niesamowite wspomnienia? Sesja fotograficzna wraz z metamorfozą to przeżycie, która pozwala odmienić wizerunek i uwiecznić to na fotografiach. To prezent, który pokocha każdy! Pozwól cieszyć się ukochanej osobie nowym wyglądem i pamiątkami po tym wyjątkowym przeżyciu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 7 zdjęć na papierze fotograficznym, 20 ujęć (cyfrowe HD, cyfrowe WWW), staranny retusz zdjęć, kostiumy,dodatki, profesjonalny makijaż i stylizacja włosów w salonie fryzjerskim.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1808
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.