JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Birsztany
2 os.

2219,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2219,99 zł

Odpowiedni odpoczynek jest kluczem do zdobycia równowagi zdrowotnej całego organizmu. Dlatego też podarujcie sobie przyjemne chwile wytchnienia w urokliwym, litewskim ośrodku odnowy biologicznej, udając się na Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA”. To nie tylko sposób do zregenerowania swoich sił witalnych w przyjaznej atmosferze, ale również idealna okazja do zadbania o swoje zdrowie! Na miejscu będziecie mieli indywidualne konsultacje z lekarzem, który pokaże Wam, jak zatroszczyć się o siebie! Gotowi na zmiany? To przygotujecie się na nową dawkę energii i wspólną radość!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Czekają Was 3 noclegi w przytulnym i komfortowym pokoju dwuosobowym w mieście Birštonas na Litwie z posiłkami (śniadania i kolacje) serwowanymi w formie szwedzkiego bufetu oraz konsultacjami zdrowotnymi z lekarzem i dostępem do strefy mokrej hotelu, w której znajdują się baseny z wodą mineralną.

Jak wyglądają konsultacje zdrowotne?

Podczas spotkania z lekarzem zostaje przygotowany indywidualny plan, zakładający poprawę zdrowia. Następnie poszczególne wytyczne z planu każdy realizuje według zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie przez okres trwania całego pobytu. Ponadto uczestnicy mają do wyboru jeden z zaleconych przez doktora zabiegów: bioimpedancję elektryczną lub próbę wydolnościową.

Na czym polega bioimpedancja elektryczna lub próba wydolnościowa?

Bioimpedancja elektryczna polega na analizie składu ciała m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Sprawdza się również masę kości, dobowe zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz wagę ciała. Badanie to przydatne jest w profilaktyce różnych chorób m.in. pomaga w walce z otyłością, cukrzycą, nadciśnieniu tętniczemu.

Próba wydolnościowa polega na ocenie wydolności fizycznej człowieka podczas wzmożonego wysiłku. Ćwiczącej osobie przeprowadza się badanie EKG oraz sprawdza ciśnienie krwi. Próbę wydolnościową wykonuje się w celu zdiagnozowania choroby wieńcowej, choroby niedokrwiennej serca i zaburzeń rytmu serca.

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” sprawdzi się jako:

prezent dla rodziców, upominek dla babci i dziadka, podarunek na Dzień Babci i Dziadka.

Szukasz niebanalnego upominku z okazji Dnia Babci i Dziadka? A może pragniesz swoim rodzicom sprawić przyjemność? Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” jest właśnie tym, czego szukasz dla Twoich bliskich! Wyraź o nich troskę i podaruj im niezwykłą okazją do zmiany otoczenia i odpoczynku, a także zwrócenia uwagi na swoje zdrowie! Wyjazd ten jest świetnym również świetnym upominkiem dla Twojej babci i dziadka! To wymarzony prezent dla Dwojga.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 12.00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

3 doby w pokoju dwuosobowym, posiłki serwowane w formie szedzkiego stołu (3 śniadania + 3 kolacje), konsultacje zdrowotne z lekarzem + plan wspierający poprawę zdrowia, wykonanie jednego, zaleconego przez lekarza zabiegu: bioimpedancja elektryczna, pozwalająca na analizę składu ciała - m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody w organizmie lub próba wydolnościowa, punkty z planu wspierającego poprawę zdrowia, będą realizowane wg. zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie. Mogą one trwać: 15 min, 20 min, 30 min. Do dyspozycji gości jest strefa mokra hotelu (baseny z wodą mineralną). Goście  codziennie otrzymają także wodę mineralną.  Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów: 14.02–25.02; 21.04–28.04; 05.05–15.05; .22.06–24.06; 15.08–18.08; 26.10–03.11; 22.12–14.01.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2274
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.