JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Birsztany
2 os.

2219,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Odpowiedni odpoczynek jest kluczem do zdobycia równowagi zdrowotnej całego organizmu. Dlatego też podarujcie sobie przyjemne chwile wytchnienia w urokliwym, litewskim ośrodku odnowy biologicznej, udając się na Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA”. To nie tylko sposób do zregenerowania swoich sił witalnych w przyjaznej atmosferze, ale również idealna okazja do zadbania o swoje zdrowie! Na miejscu będziecie mieli indywidualne konsultacje z lekarzem, który pokaże Wam, jak zatroszczyć się o siebie! Gotowi na zmiany? To przygotujecie się na nową dawkę energii i wspólną radość!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Czekają Was 3 noclegi w przytulnym i komfortowym pokoju dwuosobowym w mieście Birštonas na Litwie z posiłkami serwowanymi w formie szwedzkiego bufetu oraz konsultacjami zdrowotnymi z lekarzem i dostępem do strefy mokrej hotelu, w której znajdują się baseny z wodą mineralną.

Jak wyglądają konsultacje zdrowotne?

Podczas spotkania z lekarzem zostaje przygotowany indywidualny plan, zakładający poprawę zdrowia. Następnie poszczególne wytyczne z planu każdy realizuje według zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie przez okres trwania całego pobytu. Ponadto uczestnicy mają do wyboru jeden z zaleconych przez doktora zabiegów: bioimpedancję elektryczną lub próbę wydolnościową.

Na czym polega bioimpedancja elektryczna lub próba wydolnościowa?

Bioimpedancja elektryczna polega na analizie składu ciała m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Sprawdza się również masę kości, dobowe zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz wagę ciała. Badanie to przydatne jest w profilaktyce różnych chorób m.in. pomaga w walce z otyłością, cukrzycą, nadciśnieniu tętniczemu.

Próba wydolnościowa polega na ocenie wydolności fizycznej człowieka podczas wzmożonego wysiłku. Ćwiczącej osobie przeprowadza się badanie EKG oraz sprawdza ciśnienie krwi. Próbę wydolnościową wykonuje się w celu zdiagnozowania choroby wieńcowej, choroby niedokrwiennej serca i zaburzeń rytmu serca.

Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” sprawdzi się jako:

prezent dla rodziców, upominek dla babci i dziadka, podarunek na Dzień Babci i Dziadka.

Szukasz niebanalnego upominku z okazji Dnia Babci i Dziadka? A może pragniesz swoim rodzicom sprawić przyjemność? Sanatoryjny Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” jest właśnie tym, czego szukasz dla Twoich bliskich! Wyraź o nich troskę i podaruj im niezwykłą okazją do zmiany otoczenia i odpoczynku, a także zwrócenia uwagi na swoje zdrowie! Wyjazd ten jest świetnym również świetnym upominkiem dla Twojej babci i dziadka! To wymarzony prezent dla Dwojga.


Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 doby hotelowe

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

3 doby w pokoju dwuosobowym, posiłki serwowane w formie szedzkiego stołu (3 śniadania + 3 lunche lub kolacje), konsultacje zdrowotne z lekarzem + plan wspierający poprawę zdrowia, wykonanie jednego, zaleconego przez lekarza zabiegu: bioimpedancja elektryczna, pozwalająca na analizę składu ciała - m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody w organizmie lub próba wydolnościowa, punkty z planu wspierającego poprawę zdrowia, będą realizowane wg. zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie. Mogą one trwać: 15 min, 20 min, 30 min. Do dyspozycji gości jest strefa mokra hotelu (baseny z wodą mineralną). Goście  codziennie otrzymają także wodę mineralną.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2154
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.