Rozwiąż Tajemnicę Morderstwa w Pociągu British Pullman dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Londyn
2 os.

3499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie znający się ludzie zamknięci w małej przestrzeni na krótki okres czasu... to idealny czas na zbrodnię! Tylko od Was będzie zależeć, czy morderca zostanie odnaleziony. W odszukaniu przestępcy pomogą Wam dowody, które przeanalizujecie, aby wybrać najbardziej podejrzanego pasażera. To wszystko sprawi, że poczujecie się, jak inspektor ze słynnej powieści Agathy Christie. Nie ma chyba lepszego tła dla rozwiązywania zagadki zbrodni niż pociąg British Pullman, który reprezentuje wszystko, co było fascynujące w latach 20. i 30. minionego stulecia. Ta mieszanina luksusu i dekadencji spowoduje, że zupełnie zapomnicie o świecie istniejącym poza oknami pociągu i poczujecie się, jakbyście cofnęli sie do tych dawno minionych czasów.

Prezent obejmuje:

  • Rozwiązywanie zagadki kryminalnej,
  • Pięciodaniowy lunch,
  • Pozdróż pociągiem British Pullman.

Rozwiąż Tajemnicę Morderstwa w Pociągu British Pullman dla Dwojga to nietypowy, luksusowy prezent. W końcu rzadko kiedy ma się okazję przejechać takim klasycznym wehikułem. Taki niebanalny upominek nada się na wiele okazji, takich jak urodziny albo imieniny. Jest to także nietuzinkowy podarek dla męża albo chłopaka. Każdy, kto otrzyma taki pomysłowy prezent, z pewnością będzie zachwycony. Podaruj to przeżycie i ciesz się radością obdarowanego.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Umiarkowanie eleganckie ubranie. Nie zakładajcie jeansów ani obuwia sportowego.

Czas trwania

4 - 5 godzn.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osób obdarowanych  to 16 lat. Prezent przeznaczony jes dla dwóch osób. Informacje o ograniczeniach dotyczących jedzenia prosimy podawać w momencie rezerwacji. Prezent jest realizowany w konkretnych terminach. Prosimy o przyjazd 20 minut przez odjazdem pociągu.


Dodaj opinię
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności