Rozgrywka Minigolfa | Warszawa

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa (okolice)
1 os.

20 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od zawsze interesowały Cię wymyślne i skomplikowane tory, po których tocząca się piłeczka finalnie trafia do dołka? Jeżeli tak to jesteś fanem minigolfa! Teraz masz okazję spróbować swoich sił w tym niesamowitym sporcie korzystając z atrakcji "Rozgrywka Minigolfa". Udaj się na miejsce i zobacz, ile radości może dać zabawa na jednym z 18 specjalnie zaprojektowanych polach do tej wyjątkowej gry. Weź w dłonie kij, przyjmij odpowiednią pozycję i uderz piłeczkę tak, aby trafiła do dołka za pierwszym razem. Przekonaj się, jak wiele pozytywnych emocji dostarcza minigolf i wybierz się na pole już dziś. Być może dojdziesz do takiej perfekcji, że zaczniesz startować w Mistrzostwach Świata? Musisz się o tym przekonać!

Prezent obejmuje: 

  • Godzinną grę na 18 polach do minigolfa,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Świetną zabawę. 
Zastanawiasz się, jaki prezent dla dziecka wybrać? Chcesz zafundować mu przeżycie, które go zaskoczy i sprawi dużo radości? Rozgrywka Minigolfa to strzał w dziesiątkę! Ten nietuzinkowy prezent polega na trafieniu piłeczką do dołka na specjalnie przygotowanych torach z rozmaitymi przeszkodami. To wspaniały pomysł na prezent na urodziny czy Dzień Dziecka. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż ta atrakcja z pewnością przypadnie mu do gustu!

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinną rozgrywkę minigolfa, która odbywa się na 18 specjalnie przygotowanych polach o różnym poziomie trudności. Minimalny wiek uczetnika to 2 lata. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.