Rozgrywka Minigolfa dla Całej Rodziny | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa (okolice)
4 os.

80 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ciężko znaleźć rozrywkę, która przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym członkom rodziny. Na szczęście z pomocą przychodzi gra w minigolfa! Weźcie udział w Rozgrywce Minigolfa dla Całej Rodziny i zobaczcie, jak wiele radości przyniesie Wam ten nietuzinkowy sport. Udajcie się wspólnie na pole, gdzie czeka na Was 18 wymyślnych torów, z których każdy to nowe, niepowtarzalne wyzwanie. Poślijcie piłkę do dołków przy jak najmniejszej ilości strzałów i przekonajcie się, ile pozytywnych emocji dostarczy Wam ta zabawa. To świetna alternatywa na rodzinne popołudnie, które zapamiętacie na długo. Być może ta forma spędzania wolnego czasu stanie się Waszą rodzinną tradycją?

Prezent obejmuje:

  • Godzinną grę na 18 polach do minigolfa,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Świetną zabawę.
Chcesz sprawić bliskim upominek, z którego będą mogli skorzystać całą rodziną? Nie wiesz, jaki pomysł na prezent zaskoczy obdarowanych, a zarazem pozwoli wspólnie spędzić czas? Z pomocą przychodzi Rozgrywka Minigolfa dla Całej Rodziny. Ten nietuzinkowy podarunek pozwoli, w aktywny sposób, miło spędzić popołudnie. Świetnie sprawdzi się jako prezent na Święta Bożego Narodzenia czy Mikołajki. Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na dobrą zabawę!

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinną rozgrywkę minigolfa dla czterech osób, która odbywa się na 18 specjalnie przygotowanych polach o różnym poziomie trudności. Minimalny wiek uczetnika to 2 lata. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.