Rozgrywka Minigolfa dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa (okolice)
2 os.

40 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Coraz ciężej znaleźć rozrywkę, która może zaskoczyć, a zarazem dostarczyć wiele zabawy. Na szczęście zawsze możecie spróbować swoich sił korzystając z "Rozgrywki Minigolfa dla Dwojga". Ten niesamowity, nowy w Polsce sport, nieco przypomina tradycyjnego golfa, w którym zwycięstwo polega na zaliczaniu kolejnych dołków. Zasadniczą różnicą jest jednak pole, które w minigolfie składa się z wielu torów naszpikowanych wymyślnymi przeszkodami. Daje to nieograniczone możliwości w kreatywnym poszukiwaniu najwłaściwszego sposobu na umieszczenie piłki w dołku. Wybierzcie się na miejsce realizacji i zobaczcie, jak wiele radości i emocji dostarczy Wam ta nietuzinkowa zabawa!

Prezent obejmuje:

  • Godzinną grę na 18 polach do minigolfa,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Świetną zabawę.
Nie masz pomysłu na prezent dla dwojga? Chcesz sprawić im coś kreatywnego i nieszablonowego? Mamy na to rozwiązanie! Rozgrywka Minigolfa dla Dwojga to super prezent dla wszystkich lubiących rywalizację i dobrą zabawę. Ta atrakcja świetnie sprawdzi się jako prezent na Mikołajki lub Gwiazdkę. Daj się ponieść fantazji i podaruj swoim bliskim coś, co na pewno przysporzy im masę radości.

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinną rozgrywkę minigolfa dla dwóch osób, która odbywa się na 18 specjalnie przygotowanych polach o różnym poziomie trudności. Minimalny wiek uczetnika to 2 lata. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt.Opinie (2)

Karolina

Kameralnie i miło :)

Sylwester

Miło spędzony czas :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.