Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Romantyczny Rejs po Wiśle Katamaranem George dla Dwojga | Kraków

(0)
Lokalizacja
Kraków
Uczestnicy
2
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Kraków jest jednym z najromantyczniejszych polskich miast. Nie chodzi jedynie o starodawną zabudowę, lecz także o atmosferę panującą w tym miejscu. Teraz możecie odetchnąć historią, patrząc na miasto z zupełnie innej perspektywy. Wejdźcie na pokład katamaranu George i zacznijcie swój ekskluzywny rejs po Wiśle. Tutaj nikt nie będzie Wam przeszkadzał! Delektujcie się niesamowitymi widokami, nadwiślańską przyrodą oraz butelką wina. Zapomnijcie o codziennych troskach i zmartwieniach, delektujcie się chwilą i magicznym nastrojem. Zobaczcie na własne oczy jak przyroda harmonijnie łączy się z miastem, a historia przenika się z teraźniejszością. Romantyczna przygoda czeka!

Prezent obejmuje:

  • Godzinny prywatny rejs wycieczkowym katamaranem George. Na pokładzie, oprócz Was, znajduje się jedynie załoga łodzi.
  • Butelkę wina.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? A może nie wiesz jak zmotywować pracowników? Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest romantyczny upominek, czy też prezent dla pracownika, nasi eksperci z chęcią Ci pomogą. Spójrz na Romantyczny Rejs po Wiśle Katamaranem George dla Dwojga! To fajny prezent na dla każdego, kto ceni sobie ekskluzywne wrażenia. Nie wiesz jaki prezent na gwiazdkę podarować rodzicom? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz oryginalny prezent z naszej oferty.

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu osoby obdarowane otrzymają wino. Katamaran na wyłączność dla osób obdarowanych.  Wykonawca zapewnia sprzęt potrzebny do realizacji. Katamaranem steruje osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Osoby poniżej 18 roku życia nie mogą spożywać wina.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Centrum Żeglugi Wiślanej "Ster"

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje