Romantyczny Rejs Łodzią Motorową o Zachodzie Słońca | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin i okolice
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcielibyście uczcić ważne wydarzenie i spędzić czas tylko we dwoje? A może potrzebujecie odrobiny wytchnienia od codziennych spraw i obowiązków? Wybierzcie się na Romantyczny Rejs Łodzią Motorową o Zachodzie Słońca! To możliwość przeżycia wspaniałej przygody z dala od miejskiego zgiełku i szarej rzeczywistości. Przekonajcie się na własnej skórze, jakie emocje wzbudzi w Was pobyt w jednym z najpiękniejszych miejsc w Świnoujściu. Dopełnieniem tego doskonałego wieczoru będzie lampka wina lub szampana. Piękny widok, miła atmosfera i cudowny nastrój to tylko niektóre z zalet tej magicznej podróży. To niezapomniane doświadczenie i miłe wspomnienia. Nie zastanawiajcie się dłużej - zdecydujcie się już dziś!


Prezent obejmuje: 

  • Rejs łodzią motorową RIB wieczorową porą,
  • Poczęstunek w formie niespodzianki z lampką wina lub szampana.

 
Pomysł na prezent dla Pary spędza Wam sen z powiek? Wręczcie najbliższym voucher na Romantyczny Rejs Łodzią Motorową o Zachodzie Słońca. To idealny upominek dla Rodziców, Brata lub Przyjaciół - nie tylko na Rocznicę czy Święta, lecz także Urodziny i Imieniny. Jako specjaliści wiemy, że przeżycie jest gwarancją niezapomnianych wrażeń i miłych chwil. Zaufajcie nam i idźcie z duchem czasu. Zmieńcie marzenia we wspomnienia!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu zalecamy ubranie, w którym czujecie się swobodnie. W ciepłe dni proponujemy strój kąpielowy. Na pokład łodzi dostaję się dużo wody.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy rejsu wyposażeni są w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, za zgodą wykonawcy - realizacja możliwa do końca października. Trasa wycieczki zostanie ustalona telefonicznie. Czas rejsu można wydłużyć lub zorganizować postój na zwiedzanie w jednym z sąsiadujących kurortów np. w Miedzyzdrojach lub Albecku (po stronie niemieckiej) – do telefonicznego ustalenia z organizatorem.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności