Romantyczny Lot Balonem dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Katowice i okolice
2 os.

2299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

We Dwoje w obłokach, ponad wszystkim i wszystkimi! Przeżyjcie razem tą podniebną podróż. Lot Balonem na wyłączność - w balonie oprócz pilota nie będzie innych osób. Oderwijcie się od codzienności i spójrzcie na świat z innej perspektywy. Z pewnością nie będziecie w stanie zapomnieć tego przeżycia przez długi czas.

Chcesz podarować oryginalny prezent dla pary? Romantyczny Lot Balonem to świetny pomysł na prezent na Walentynki, rocznicę, zaręczyny czy urodziny. Zabierz bliską osobę na przelot balonem z panoramą miasta i przeżyjcie razem niezapomnianą przygodę! 


Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Podczas lotu oprócz pilota nie będzie innych osób tylko Wy. Loty odbywają się 7 dni w tygodniu terminy ustalane są indywidualnie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności