Pakiet Prezentów „Romantycznie we Dwoje”

1 2 3 4 5 (12)
Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Łódź
2 os.

279 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od dawna chodzą Wam po głowach pomysły na ciekawy sposób spędzenia czasu? Teraz w końcu trzeba się zdecydować! Pakiet Przeżyć Romantycznie we Dwoje daje Wam możliwość wyboru oryginalnego prezentu, który pozwoli uczcić szczególną okazję lub po prostu uprzyjemni zbliżający się weekend. Dodajcie smaczku do Waszego związku i wybierzcie się do indyjskiej restauracji. Niech między Waszymi ciałami zapłonie ogień podczas intensywnej lekcji tańca. A może wspólna przyjemność i relaks podczas masażu dla dwojga? Ten pakiet prezentowy to szereg niezwykle interesujących opcji, które zapewnią Wam wyjątkowo romantyczne momenty. Wszystko po to, by Wasza miłość eksplodowała! Zasługujecie na te chwile!

Szukasz pomysłu na prezent dla pary? Pakiet Przeżyć Romantycznie we Dwoje to doskonałe rozwiązanie na podarunek na ślub lub na Walentynki? To także świetny pomysł na prezent dla rodziców na rocznicę lub na święta! Każda obdarowana para będzie niezmiernie szczęśliwa! Podaruj im voucher prezentowy, dzięki któremu spędzą cudowne chwile we dwoje!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Wyniki: 15
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Łódź

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji

Informacje dodatkowe

Wybierzcie jedną z Waszych ulubionych chwil.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności