Romantyczna Noc nad Wybrzeżem Wielkiej Brytanii dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
East Sussex
2 os.

825 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przed wami idealne rozwiązanie dla ludzi żyjących naprawdę intensywnie! Nie musicie rezerwować sobie całego weekendu, by spędzić ze sobą niezapomniane chwile. Romantyczna Noc w Rye Lodge Hotel dla Dwojga to wspólny odpoczynek w pigułce. Za oknami będzie czekać na was średniowieczne miasto, pełne restauracji, sklepów i rodzinnych kawiarni. W samym zaś hotelu skorzystacie z Weneckiego Centrum Odpoczynku, na które składają się między innymi sauna i basen. Jeżeli będziecie mieli takie życzenie, na miejscu czekać na Was będą kwiaty i czekolada. Istnieje także możliwość zamówienia doskonałego szampana i odbycia przejażdżki Rolls Royce'm. Po takich doświadczeniach wrócicie do codzienności pełni nowej energii i pozytywnego nastawienia.

Prezent obejmuje:

  • Jeden nocleg dla dwojga
  • Śniadanie kontynentalne dla dwojga
  • Regenracja w Weneckim Centrum Odpoczynku
Romantyczna Noc w Rye Lodge Hotel dla Dwojga to oryginalny prezent na Walentynki. Taki nietypowy podarek doskonale nada się także na rocznicę ślubu. Wyjazd dla dwojga to możliwość przeżycia czegoś romantycznego, co na długo pozostanie w pamięci. Taki nietuzinkowy prezent można wręczyć bez czekania na konkretną okazję, w końcu nie trzeba szukać powodów, by podarować piękne wspomnienia. Romantyczna Noc w Rye Lodge Hotel to upominek, który je gwarantuje.

Miejsce realizacji

East Sussex

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 noc.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W cenę wchodzi zakwaterowanie, kontynentalne śniadanie dla dwojga i korzystanie z Weneckeigo Centrum Odpoczynku.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności