Romantyczna Kolacja dla Dwojga na Gondoli | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Łacha k. Serocka
2 os.

649,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Myślcie o niezapomnianej randce? Co powiecie na wieczór pod gołym niebem? Znakomitą propozycją jest Romantyczna Kolacja dla Dwojga na Gondoli! Rejs po wodach rzeki Narew lub Jeziora Zegrzyńskiego to doskonały sposób na spędzenie wspólnego czasu. W tej przyjemnej aurze będziecie mogli nacieszyć się swoją obecnością i skosztować potraw przygotowanych przez miejscową restaurację. Specjalnie przygotowane danie główne, deser oraz wino zaserwuję Wam na wodzie profesjonalna obsługa kelnerska. Taki wieczór to świetna okazja, żeby zaznać odrobiny relaksu i zapomnieć o codziennych sprawach. Te chwilę na pewno zapadną w Waszej pamięci na długi czas.

Prezent obejmuję:

  • Rejs gondolą po wodach rzeki Narew lub Jeziora Zegrzyńskiego,
  • Kolację składającą się z: dania głównego, deseru, wina.
  • Obsługę kelnerską.
Potrzebujesz pomysłu na prezent na rocznicę? Nie wiesz jaki voucher dla pary będzie najlepszą propozycją? Romantyczna Kolacja dla Dwojga na Gondoli to nietuzinkowy upominek, który sprawi przyjemność obdarowanym. Nie wiesz, co podarować swojej drugiej połówce? Romantyczna kolacja na wodzie to świetny prezent na Walentynki i wiele innych okazji. 

Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Podczas kolacji serwowane będzie danie główne oraz deser, wybierany ze specjalnie przygotowanego menu, a także specjalnie dobrane wino. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.