Rodzinna Przygoda w Parku Rozrywki Zatorland

1 2 3 4 5 (0)
Zator
3 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Rodzinna Przygoda w Parku Rozrywki Zatorland to świetna okazja na spędzenie weekendu w swoim gronie! Wraz z voucherem macie dostęp do 3 ogromnych tematycznych Parków Rozrywki, w których na własne oczy przekonacie się, że mitologiczne postacie nie są do końca mitologiczne, dinozaury żyją i mają się świetnie, a biedronki nie zawsze są malutkie jak ziarenko grochu! Oprócz tego, do dyspozycji będzie dom odwrócony do góry nogami i fantastyczne kino 5D, które zabierze Was w nowy wymiar filmów! Miłej zabawy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: wstęp dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka (do 16 roku życia) do trzech parków tematycznych (Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów), wstęp do lunaparku, wejście do domu odwróconego do góry nogami oraz wstęp do kina 5D.

Jaki jest czas realizcji prezentu?
Prezent uprawnia do korzystania z atrakcji przez dwa nastepujące po sobie dni.

Kiedy otwarty jest Park Rozrywki Zatorland?
Park Rozrywki Zatorland otwarty jest w sezonie od maja do października.

Rodzinna Przygoda w Parku Rozrywki Zatorland sprawdzi się jako:
prezent na Święta, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla nastolatka.

Najwyższy czas, by spędzić weekend z rodziną? Szukasz kreatywnego pomysłu, by go wcielić życie? Mamy dla Ciebie przeżycie, które na pewno sprawdzi się w tej roli! Rodzinna Przygoda w Parku Rozrywki to wyjątkowy prezent, który rodzicom przypomni lata młodości, a dziecku zapewni ogromne ilości radości! Jest to idealny podarunek na urodziny pociechy, ale też sugestywny prezent dla rodziców!


Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent upoważnia do korzystania z atrakcji przez dwa dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje bilet wstępu dla trzech osób (2 bilety normalne i 1 ulgowy) do Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Mitologii oraz Parku Owadów, wizytę w domu odwróconym do góry nogami, seans w kinie 5D, możliwość wielokrotnego korzystania atrakcji znajdujących się w lunaparku - kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów). Dla dzieci do lat 3 obowiązuje bilet za 1 zł.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności