Roczna Prenumerata Coaching

1 2 3 4 5 (0)
Wysyłka na terenie całej Polski

57 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś osobą z ambicjami? Pragniesz skutecznie się rozwijać, zarówno w środowisku rodzinnym, jak i zawodowym? Jeśli tak, to roczna prenumerata magazynu „Coaching” powinna Cię zainteresować. Jest to jedyny na polskim rynku dwumiesięcznik poświęcony samorozwojowi, którego lektura zdecydowanie pomoże Ci w świadomym samokształceniu i dążeniu do sukcesu. Wystarczy wyjść ze swojej strefy komfortu — zrób to już dzisiaj!

 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu „Coaching”.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn „Coaching” jest dwumiesięcznikiem, więc wydawany jest co drugi miesiąc.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Roczna Prenumerata Magazynu „Coaching” sprawdzi się idealnie jako:
prezent dla niego, prezent dla pracowników, prezent dla męża, prezent dla niej.

Czy wiesz, że...
Pierwsza szkoła coachingu Coach University została założona w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych, a jej założycielem był uznany doradca finansowy Thomas Leonard.

 

Szukasz idealnego prezentu dla męża? A może poszukujesz czegoś, czym mógłbyś nagrodzić starania i efekty w formie prezentu dla pracowników? Jeśli tak, to nie musisz szukać dalej! Roczna prenumerata magazynu „Coaching” pozwoli im dalej skutecznie się rozwijać i pomoże stawiać cele, które pozwolą sięgnąć gwiazd!

 


Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę dwumiesięcznika Coaching, łącznie 6 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Informacje dodatkowe

Aby zrealizować Voucher wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.