Sesja Fotograficzna "Retro" | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
1 os.

1200 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kapelusze z piórkami, błyszczące cylindry, kwieciste tapety i wiele innych rekwizytów, stworzą niezwykłą atmosferę minionych epok, dzięki której ta sesja stanie się niezapomnianym przeżyciem. Podróż w czasie, która zaowocuje wyjątkowymi zdjęciami, wspaniałymi emocjami i głową pełną stylu retro. Jaka epoka Cię interesuje? Wyboru dokonujesz sam. Dodatkowo otrzymasz ręcznie malowane portrety, które ozdobią każde pomieszczenie i przyniosą melancholijny nastrój za każdym razem, gdy wspomnisz te chwile.

Sesja Fotograficzna retro to oryginalny prezent dla kobiety, która uwielbia dobrą zabawę. To świetny prezent na walentynki dla dziewczyny, żony lub mamy. Podaruj przeżycie i pamiętaj, ze życie to przygoda!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

W studio znajdują się stroje stylizowane na retro, z kilku epok, dzięki czemu sesja nabiera klimatu minionych lat.

Czas trwania

4 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Sesje organizowane są w profesjonalnym studio. W ich trakcie zapewniona jest obsługa wizażystki, która dopasuje makijaż i fryzurę do strojów z epoki. Rekwizyty i ubrania dostępne są na miejscu realizacji. Studio wyposażone jest w stroje z różnych epok. Po sesji otrzymasz 50 wybranych czarno-białych fotografii, oraz 5 ręcznie malowanych w formacie A4. Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności