Pakiet Prezentów „Podróż po Kuchniach Świata”

1 2 3 4 5 (1)
Wiele lokalizacji na terenie kraju
1-2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli jesteś smakoszem lub po prostu kochasz dobre jedzenie, to ten pakiet powstał z myślą o Tobie. Wybierz jedno spośród 50 kulinarnych przeżyć i odkryj pyszne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Chcesz poszerzyć swoje umiejętności na wybranych warsztatach kulinarnych? A może pragniesz pobudzić swoje zmysły i poczuć się wyjątkowo na Kolacji dla Dwojga? Możesz również dowiedzieć się więcej na temat ulubionego alkoholu lub czekolady podczas jednej z licznych degustacji. Przygotuj się na niesamowitą w podróż, której kierunek obierzesz nie kompasem, a zmysłem smaku. Niezliczone smaki i aromaty czekają, aż je odkryjesz!

Potrzebny Ci prezent dla smakosza przygód? Chcesz podarować komuś naprawdę oryginalny upominek? Podaruj kulinarną podróż jaką jest Pakiet Prezentów „Podróż po Kuchniach Świata”. To znakomita propozycja dla osób głodnych wrażeń. Ten pakiet przeżyć zapewni obdarowanej osobie niezapomniane chwile! Pomysł na prezent już nie musi stanowić dla Ciebie problemu. Ten nietuzinkowy podarek idealnie sprawdza się jako prezent dla pracowników. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru - bliska Ci osoba będzie mogła wybrać wymarzony prezent z pośród wielu kulinarnych propozycji jakie oferuję Pakiet!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:


Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wybierz jeden z 50 przepysznych pomysłów na prezent na terenie całego kraju.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności