Rejs Żaglowcem

1 2 3 4 5 (2)
Hampshire
1 os.

799 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Woda od zawsze kojarzy się w wielką przygodą. Teraz możesz doświadczyć tych emocji w najbardziej klasycznej formie, odbywając rejs statkiem niczym dawni odkrywcy niezbadanych lądów. Gdy już zaokrętujesz się na historycznym żaglowcu, pochłonie Cię klimat dawnej morskiej żeglugi. W czasie rejsu będziesz miał okazję stanąć za sterami i poczuć się jak kapitan Sparrow! Słona bryza, lekkie kołysanie i bezkres morza - to coś, co warto przeżyć i czego długo się nie zapomni. Na żaglowcu znajduje się kuchnia pokładowa, czeka Cię więc posiłek przy akompaniamencie fal rozbijających się o burty. To niezwykłe przeżycie, które zrobi wrażenie zarówno na fanach powieści o piratach, jak i na najtwardszych wilkach morskich.

Prezent obejmuje:

  • Rejs
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Świeże jedzenie
  • Niesamowite doświadczenie
Rejs Żaglowcem to niebanalny prezent dla każdego fana spędzania czasu na wodzie. Taki podarunek na urodziny lub imieniny z pewnością zostanie zapamiętany przed obdarowaną osobę na długo. Inne okazje, na które można podarować Rejs Żaglowcem, to Dzień Chłopaka lub Rocznica Ślubu. Każdy ucieszy się otrzymując voucher prezentowy zapewniający możliwość zabawy na pokładzie historycznego żaglowca. To nietypowy, luksusowy upominek dla osoby lubiącej spędzać czas na wodzie.

Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Ubrania powinno być wygodne i nieograniczające ruchów. Całe potrzebne wyposażenie będzie znajdować się na miejscu. Prosimy o zabranie ze sobą kurtki przeciwdeszczowej. Przed wejściem na pokład zastosuj krem z filtrem chroniącym przed promieniowaniem słonecznym, załóż okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

8 - 9 godzin.

Informacje dla oglądających

1 osoba. W wydarzeniu będą brały inne osoby, które realizują ten sam prezent.

Pogoda

Sezon trwa od czerwca do sierpnia (czas trwania sezonu może się zmienić). Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Skontaktuj się z dostawcą przed datą realizacji.

Informacje dodatkowe

Rejs można rozpocząć z następujących portów: Falmouth, Dartmouth, Poole, Southampton, Portsmouth, Greenock. Prosimy o kontakt z Wykonawcą w celu uzyskania dokładnych informacji o dostępnych terminach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.