Rejs Wycieczkowy Łodzią Piracką | Gdańsk | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (2)
Gdańsk
1 os.

44 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pasjonujesz się historią, a woda to Twój żywioł? Wejdź na pokład Czarnej Perły i przeżyj prawdziwą morską przygodę! Delektuj się pięknem podróży, połączonej z niezwykłą, żywą lekcją historii. Usiądź wygodnie, wczuj się w delikatne kołysanie fal. Zrelaksuj się i posłuchaj koncertu szantowego na żywo, a wszystko to na pokładzie luksusowego statku! To świetne zakończenie dla spaceru po starówce, a także niebanalny sposób spędzenia wolnego czasu. Jesteś gotowy na prawdziwą, piracką przygodę? Chcesz poczuć korsarski klimat? Ten rejs zapamiętasz na naprawdę długo!

Realizując prezent:

  • Rejs odbywa się na trasie Gdańsk-Westerplatte-Gdańsk
  • Wysłuchasz koncertu szantowego na żywo.
  • Przeżyjesz prawdziwą przygodę!

Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Zawsze może przepłynąć! Piracka Przygoda szlakiem Historii Gdańska to oryginalny prezent na każda okazję – na urodziny, gwiazdkę lub Mikołajki. Potrzebne ci są atrakcje w Gdańsku? Ten niedrogi prezent to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Trójmieście! Podaruj przeżcie - to niebanalny upominek!

 


Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

W rejsie mogą brać udział osoby od 18 roku życia lub młodsze w towarzystwie opiekuna. Oferta ważna w terminie od 1 maja do 30 września. Godziny rejsów: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 - po wcześniejszej rezerwacji. Pogoda - nie ma wpływu, natomiast wycieczka ma znacznie większy urok, gdy warunki atmosferyczne są sprzyjające.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.