Rejs Szybką Łodzią Motorową dla 5 osób | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
1-5 os.

179 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie dużą prędkość i adrenalinę? Szukacie niesamowitej przygody, która zapewni Wam niepowtarzalne wrażenia oraz ogromne emocje? Wejdźcie na pokład szybkiej łodzi motorowej i przekonajcie się na własnej skórze, że aby rozwinąć prawdziwą prędkość niepotrzebne są koła ani autostrada! Po krótkim szkoleniu obejmującym m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa ,możecie ruszać na podbój Zalewu Zegrzyńskiego. Doświadczony sternik pokaże Wam, ile radości zapewnia szybkie poruszanie się po falach. Tylko od Was zależy charakter rejsu - może być turystyczny, edukacyjny lub czysto rozrywkowy. Zdecydujcie, czy wolicie podziwiać piękne widoki, czy też pragniecie zastrzyku adrenaliny! Czeka Was również możliwość samodzielnego sterowania łodzią. Zalew Zegrzyński, łódź motorowa oraz profesjonalny sternik czekają na Was! Odważycie się wyruszyć na spotkanie przygodzie?

Prezent obejmuje:

  • Rejs o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym lub turystycznym,
  • Możliwość poprowadzenia łodzi pod okiem sternika,
  • Eksploracja ciekawych zakątków rzeki Narew oraz Zalewu Zegrzyńskiego.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla znajomych? Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent, który zapewni niepowtarzalne wrażenia? Rejs Szybką Łodzią Motorową dla 5 osób to strzał w dziesiątkę! To nie tylko oryginalny podarunek, lecz także nietuzinkowe przeżycie, które zapewnia trwałe wspomnienia. Jeżeli chcesz znaleźć fajny prezent dla rodziny, przyjaciół lub pracowników to nie musisz szukać dalej! Podaruj przeżycie, ciesz się radością osoby obdarowanej i zamień marzenia na wspomnienia. Taki super prezent z pewnością zrobi wrażenia na każdym!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

W rejsie może wziąć udział do 5 osób. Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wycieczka w zależności od potrzeb załogi może mieć charakter turystyczny, edukacyjny, bądź też rozrywkowy. Wycieczki odbywają się na wygodnych i szybkich jachtach motorowych, dowodzonych przez doświadczonych sterników posiadających odpowiednie uprawnienia do przewozu osób na drogach wodnych (Stermotorzyści Żeglugi Śródlądowej). Każdy z członków załogi może samodzielnie prowadzić jacht pod okiem doświadczonego sternika.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje