Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Rejs po Wiśle Katamaranem George dla Dwojga | Kraków

(0)
Lokalizacja
Kraków
Uczestnicy
2
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Niektóre rzeczy są niezmienne. Na przykład przez Kraków od samego początku przepływa Wisła, a dawna, majestatyczna zabudowa co roku jest podziwiana przez rzeszę turystów. Jeżeli nie lubicie gwaru lub chcecie zobaczyć Kraków z nieznanej dotąd perspektywy, to wejdźcie na pokład katamaranu George i wyruszcie na spotkanie przygodzie. Zobaczcie jak nadwiślański krajobraz harmonijnie łączy się z zabudową jednego z najpiękniejszych miast Polski. Delektujcie się naturą, odkrywajcie bogactwo historyczne i kulturalne Krakowa oraz jego okolic. Z pokładu łodzi wszystko staje się bardziej magiczne, a losy miasta i historia jego współistnienia z rzeką jeszcze bardziej fascynujące. Katamaran, Wisła i cudowne widoki czekają na Was!

Prezent obejmuje:

  • Godzinny rejs wycieczkowym katamaranem George po Wiśle.

Wszyscy wiemy, że oryginalne prezenty dla pracowników nie rosną na drzewach. Na szczęście u nas znajdziesz je na każdym kroku. Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie prezenty pod choinkę możesz w nim znaleźć. Weźmy na przykład Rejs po Wiśle Katamaranem George dla Dwóch Osób. To fajny upominek dla każdego, kto chce odpocząć od zgiełku miasta i zobaczyć Kraków z nieznanej dotąd perspektywy. Taki prezent na gwiazdkę zaskoczy każdego!

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w kilku - kilkunastu osobowych grupach. Katamaranem steruje osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji prezentu.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Centrum Żeglugi Wiślanej "Ster"

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje