JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rejs na Oponie Plaża w Sopocie

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rejs na Oponie Plaża w Sopocie

Trójmiasto
1 os.

40 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Słońce, morze, plaża… czy można chcieć czegoś więcej? Można! Dodatkową atrakcją każdego urlopu, czy wakacji będzie Rejs na Oponie na Plaży w Sopocie, ciągniętej przez motorówkę. Idealny na upalne dni na plaży, oraz dla wzbogacenia wspomnień. Zmierz się z siłami natury i przekonaj się, jak wygląda zabawa na tafli wody. Za sprawą motorówki nabierzesz dużej prędkości i poczujesz wiatr we włosach. Pamiętaj również o falach, które dodadzą jeszcze więcej adrenaliny. Utrzymać się na oponie i nie wylądować w wodzie to nie lada wyzwanie, ale również niesamowita zabawa. Dawka adrenaliny i mocnych wrażeń sprawi, że nie zapomnisz tego wyjazdu! Trzymaj się opony i spróbuj nie wypaść!

Rejs obejmuje:

  • Niezapomnianą przygodę na Oponie,
  • Zastrzyk adrenaliny i mocnych wrażeń,
  • Opiekę instruktora.

Rejs na Oponie na Plaży w Sopocie to świetny pomysł na prezent dla każdej osoby lubiącej aktywnie spędzać wolny czas. Adrenalina we krwi, woda i słońce sprawią, że to przeżycie z pewnością będzie niezapomniane. Ten nietuzinkowy upominek z pewnością zaskoczy obdarowanego. Spraw komuś prawdziwą przyjemność, a może samemu zmierzysz się z tym ekstremalnym wyzwaniem? To fajny podarek zarówno dla Ciebie jak i bliskiej Ci osoby. Prezent w formie przeżyć zadowoli nawet najbardziej wymagających! 


Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Około 20 minut z czego w wodzie spędza się około 10 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Od uczestników prezentu Rejs na Oponie którzy są w wieku poniżej 18 lat wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Należy zabrać ze soba voucher na miejsce realizacji. 


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.