Rejs Łodzią RIB po Tamizie

1 2 3 4 5 (0)
Londyn
1 os.

148 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ten rejs to potężny zastrzyk dobrej zabawy! Mknąc łodzią po powierzchni wody otrzymasz podwójną dawkę rozrywki. Po pierwsze, będziesz mieć szansę podziwiać majestatyczną architekturę Londynu. Po drugie, w tym samym czasie posłuchasz, co do przekazania ma przewodnik, którego porywająca opowieść przetransportuje Cię w minione czasy. Jako, że trasa wycieczki znajduje się niedaleko głównych stref turystycznych, rejs daje możliwość ekspresowego obejrzenia najciekawszych miejsc w Londynie. Może pędząc na pokładzie łodzi hybrydowej zauważysz coś, co będziesz chciał później obejrzeć dokładniej, stojąc na stałym lądzie? W takim przypadku Rejs Łodzią RIB po Tamizie stanie się dla Ciebie początkiem eksploracji fascynującego miasta, jakim jest Londyn.

Prezent obejmuje:

    • Prawie godzinny rejs superszybką łodzią RIB po Tamizie;
    • Niesamowite widoki na najsłynniejsze budowle Londynu takie jak House of Parlament i zegar wieżowy Big Ben, Twierdzę Tower oraz Tower Bridge - symbole miasta;
    • Urządzenia wymagane do zapewnienia bezpieczeństwa;
    • Instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa.

Rejs Motorówką RIB po Tamizie to ciekawy prezent dla fanów szybkich łodzi i zwiedzania. To także fajny podarunek na dzień chłopaka lub na urodziny dla męża. A może interesują Cię prezenty pod choinkę? Także w tym wypadku Rejs Motorówką RIB po Tamizie sprawdzi się doskonale. To nie tylko interesujący prezent, ale także podarunek w dobrej cenie, który pozostanie we wspomnieniach obdarowanej osoby na długo.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Całe niezbędne wyposażenie będzie czekać na miejscu.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla osób dorosłych. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Osoba obdarowana otrzyma kapok oraz przejdzie którki szkolenie dotyczące bezpieczeństwa. Każdy pasażer ma możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu w jakości HD bezpośrednio u wykonawcy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności