Regionalna Kolacja dla Dwojga | Katowice (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Mysłowice
2 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie oderwać się od codzienności i spędzić romantyczny wieczór? Regionalna Kolacja dla Dwojga została stworzona specjalnie dla Was! Sprawdźcie nowoczesne wnętrza restauracji specjalizującej się w kuchni śląskiej oraz regionalnych winach. Szef kuchni przedstawi Wam ekscytujące kompozycje smakowe, stanowiące alternatywną kuchnię śląską. Rozpocznijcie ucztę od przystawki bądź zupy, następnie skosztujcie dania głównego w akompaniamencie regionalnego wina, całość dopełni słodki deser. Podarujcie sobie chwile we dwoje i cieszcie się wspólnym posiłkiem!

Co obejmuje prezent?

Voucher obejmuje kolację dla dwojga składającą się z przystawki/zupy, dania głównego (poza stekiem) oraz deseru, dowolnie wybranych z sezonowego menu Restauracji. Do kolacji podana zostanie butelka białego lub czerwonego wina z lokalnej winnicy "Patria" w Mysłowicach.

Gdzie zlokalizowana jest Restauracja?

Restauracja mieści się w przyziemiach zabytkowego Urzędu Miasta w Mysłowicach.

Co charakteryzuje tą Restaurację?

Oprócz niezwykłych doznań kulinarnych Restauracja oferuje również biżuterię z węgla, literaturę nawiązującą do regionu oraz śląskie pamiątki i gadżety.

Regionalna Kolacja dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla rodziców, podarunek na Walentynki, prezent na rocznicę

Szukasz prezentu dla rodziców? A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę do ciekawej, nowoczesnej restauracji? Podaruj Śląską Kolację dla Dwojga i spraw, by wspomnienie o tym podarunku na długo zagościło w pamięci. Prezent w postaci Vouchera doskonale sprawdzi się jako upominek dla dwojga, dla rodziców, dla pary. Świetny wybór, by oczarować smakoszy regionalnej kuchni! Wręcz podarunek na Święta, czy Walentynki i baw się dobrze na śląskiej uczcie z drugą połówką.


Miejsce realizacji

Mysłowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kolację dla 2 osób, w skład której wchodzą przystawka/zupa, danie główne (poza stekiem) oraz deser z
całej karty menu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.