Przygoda w Wirtualnym Świecie | Ostrołęka

Nowość
0.0 0 Opinii

Przygoda w Wirtualnym Świecie | Ostrołęka


Ostrołęka
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,99 zł

59,99 zł

O prezencie

Jesteś typem człowieka, który uwielbia poznawać nowe rzeczy? Kręci Cię nowa technologia i dobra zabawa? W takim razie Przygoda w Wirtualnym Świecie w Ostrołęce i przeżyj niezwykłą przygodę! Wizyta w wirtualnym świecie rozpocznie się od skoku na bungee, następnie czeka na Ciebie specjalna karuzela City Ride i mrożący krew w żyłach Rollercoaster. Na zakończenie zabawy czeka Cię wizyta w The Blu, czyli głębokim oceanie, w którym znajdują się nie tylko zatopione okręty, ale i wieloryby! Masz okazję poznać różne możliwości, jakie daje najnowsza technologia i po prostu dobrze się bawić. Czas na emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę w wirtualnej rzeczywistości. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co obejmuje przeżycie?
Zabawa w wirtualnej rzeczywistości podzielona jest na kilka etapów:
1.Skok na Bungee - Znajdziesz się pomiędzy ogromnymi budynkami. Z Twojej pozycji doskonale widać całe miasto, a Twoje zadanie wydaje się być banalne: zrób jeden krok i skocz. Tylko... czy odważysz się to zrobić?
2. Karuzela City Ride - Karuzela, zapewniająca wiele naprawdę rzeczywistych wrażeń. Przygoda polega na niezwykłym przyspieszeniu, wznoszeniu się ponad budynki, gwałtownych zakrętach i tajemniczym zwrocie akcji, który czeka na końcu wydarzenia!
3. Rollercoaster - Bardzo realistyczny symulator kolejki górskiej. Zakład, że będziesz krzyczeć?
4. The Blu - Poznaj przepiękną głębię oceanu. Spaceruj po zatopionym okręcie, spotkaj prawdziwego wieloryba i przeżyj cudowne, podwodne przygody. Zobacz ocean, w którym pełno jest atrakcji!

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 35 minut i będzie to naprawdę intensywne przeżycie.

Przygoda w Wirtualnym Świecie | Ostrołęka sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla koleżanki

Szukasz taniego upominku na Dzień Dziecka? Nie wiesz, jaki prezent dla syna na mikołajki wybrać? Przygoda w Wirtualnym Świecie w Ostrołęce to mix różnych przygód, odbywających się w świecie VR. Pełne adrenaliny, ciekawe i budzące zachwyt - idealny prezent dla dzieci, pasujący na każdą okazję i do każdego domowego budżetu. Obudź ciekawość w bliskiej osobie, wybierając niezwykły prezent urodzinowy. Zobacz, jak łatwo podarować niezapomniane emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrołęka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 35 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia cały niezbędny sprzęt do zabawy w wirtualnym świecie oraz 4 niezwykłych przygód.


Sprawdź na mapie


Realizacja

GAME ROOM VR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.