JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Łódź

Łódź
2 os.

69,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69,99 zł

Lubicie aktywnie spędzać czas we dwoje? Nie boicie się podejmować nowych wyzwań? Wyruszcie na przygodę w wirtualnym świecie i pozwólcie, by Wasze ciała i umysły przeniosły się w całkiem nową rzeczywistość! Zamieńcie chwile spędzone razem na kanapie przed telewizorem na wspólną zabawę w samym centrum gry! Zostańcie głównymi bohaterami i przekonajcie się, jak to jest zmierzyć się oko w oko z rzeczami, które dotąd widzieliście tylko na monitorze.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinną rozrywkę w okularach świata rozszerzonego dla dwóch osób.

Jak przebiega realizacja?
Przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu od firmy OCULUS, zostaniecie wprowadzeni w świat wirtualnych atrakcji z bardzo realnymi doznaniami. Na miejscu wybierzecie grę, która zapewni Wam moc wrażeń, do wyboru między innymi. : Apokalipsa Zombie, Wspinaczka Wysokogórska, Gry Zręcznościowe. Całość odbywa się w specjalnie przygotowanej sali, która odzwierciedla prawdziwe laboratorium.

Czy wiesz, że…
Wirtualna rzeczywistość wbrew pozorom nie jest całkowicie nową technologią. Pierwsze próby tworzenia gogli VR odbywały się już w latach 60. ubiegłego wieku. Wówczas, z racji niedoskonałości ówczesnej technologii, wirtualna rzeczywistość stanowiła jedynie formę zaawansowanej ciekawostki naukowej.

Przygoda w wirtualnym świecie dla dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, upominek dla znajomych, podarunek dla pary.

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla małżeństwa? Chcesz podarować wyjątkowy upominek dla znajomych, którzy uwielbiają dobrą zabawę? Wybierz przygodę w wirtualnym świecie dla dwojga i poczuj satysfakcję na widok uśmiechów, które zagościły dzięki Tobie! Voucher, będzie również idealnym podarunkiem dla rodzeństwa, które uwielbia doświadczać nowych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Wygodne buty i ubrania.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej wykonawcy: https://www.vrlab.com.pl/rezerwacja/. Prosimy o przybycie 15 min przed realizacją. Prezent dla osób powyżej 7-go roku życia. Przeciwskazania dla osób chorujących na epilepsję lub inne zaburzenia układu nerwowego.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.