Przygoda w Parku Rozrywki Zatorland dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Zator
2 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli kochacie emocje, mocne przeżycia i historię, Przygoda w Parku Rozrywki dla Dwojga zapewni Wam wszystkie te rzeczy! Czekają na Was parki tematyczne, w których zobaczycie postacie mitologiczne, dinozaury i wielkie owady, a na koniec wyprawy odwiedzicie niesamowity lunapark, w którym będziecie mogli podnieść sobie poziom adrenaliny i endorfin! Poznajcie dom odwrócony do góry nogami, gdzie wszystko jest na opak, a jakby było Wam jeszcze mało, czeka na Was bonus - kino 5D, które pozwoli Wam na nowo zdefiniować oglądanie filmu i przeżywanie emocji z nim związanych!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: bilet wstępu dla dwóch osób do trzech parków tematycznych (Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów), wstęp do lunaparku, wejście do domu odwróconego do góry nogami oraz wstęp do kina 5D.

Jaki jest czas realizacji prezentu?
Prezent uprawnia do korzystania z atrakcji przez dwa następujące po sobie dni.

Kiedy otwarty jest Park rozrywki Zatorland?
Park Rozrywki Zatorland jest otwarty w sezonie od maja do października.

Czy wiesz, że..
W Parku Dinozaurów jest największy na świecie ruchomy dinozaur? Ma aż 35 metrów wysokości!

Przygoda w Parku Rozrywki dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, prezent na Dzień Chłopaka.

Szukasz niecodziennego pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich? Może sam chciałbyś spędzić czas z drugą osobą w ciekawy sposób? Przygoda w Parku Rozrywki dla Dwojga to świetna okazja, by zapomnieć o codziennych troskach i wrzucić na luz z uśmiechem na twarzy! Prezent idealnie się sprawdzi jako podarunek na Święta albo z okazji urodzin!


Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent upoważnia do korzystania z atrakcji przez dwa dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje bilet wstępu dla dwóch osób do Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Mitologii oraz Parku Owadów, wizytę w domu odwróconym do góry nogami, seans w kinie 5D, możliwość wielokrotnego korzystania atrakcji znajdujących się w lunaparku - kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów). Dla dzieci do lat 3 obowiązuje bilet za 1 zł.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności