Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia, Trójmiasto
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sport to Twój żywioł? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Sprawdź ile radości sprawi Ci Park Linowy! To świetna okazja, by spróbować swoich sił i zacząć przygodę na linach. Pokonaj zróżnicowany technicznie tor zawieszony około czterech metrów nad Ziemią. Nie bój się o bezpieczeństwo. Będziesz cały czas pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dbających Ciebie. Pośród drzew przeżyjesz emocjonującą przygodę, która pomoże Ci przełamać obawy przed wysokością! Znajdź w sobie wystarczającą ilość odwagi, by pokonać najbardziej fantazyjne przeszkody. Życzymy miłej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora i wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście toru.

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla dziecka? Podaruj przygodę ze wspinaczką i mnóstwo świetnej zabawy! Park Linowy sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka czy na urodziny dla każdego młodego odkrywcy, który lubi przygody i nie potrafi usiedzieć na miejscu. To również ciekawy pomysł na przygodę w lato. Nie pozwól na nudę w wakacje!


Miejsce realizacji

Gdynia, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent obejmuje 1 wejście.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 metrów ponad ziemią. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Prezent realizowany jest od maja do września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.