Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia, Trójmiasto
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sport to Twój żywioł? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Sprawdź ile radości sprawi Ci Park Linowy! To świetna okazja, by spróbować swoich sił i zacząć przygodę na linach. Pokonaj zróżnicowany technicznie tor zawieszony około czterech metrów nad Ziemią. Nie bój się o bezpieczeństwo. Będziesz cały czas pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dbających Ciebie. Pośród drzew przeżyjesz emocjonującą przygodę, która pomoże Ci przełamać obawy przed wysokością! Znajdź w sobie wystarczającą ilość odwagi, by pokonać najbardziej fantazyjne przeszkody. Życzymy miłej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora i wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście toru.

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla dziecka? Podaruj przygodę ze wspinaczką i mnóstwo świetnej zabawy! Park Linowy sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka czy na urodziny dla każdego młodego odkrywcy, który lubi przygody i nie potrafi usiedzieć na miejscu. To również ciekawy pomysł na przygodę w lato. Nie pozwól na nudę w wakacje!


Miejsce realizacji

Gdynia, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent obejmuje 1 wejście.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 metrów ponad ziemią. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Prezent realizowany jest od maja do września.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności