Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Warszawa


Warszawa
2-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na ciekawą rozrywkę w gronie przyjaciół? Skorzystajcie z okazji i przenieście się do mrocznego świata zagadek i zbrodni! Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół to okazja, aby sprawdzić “szare komórki”, umiejętność logicznego myślenia oraz zdolność do zachowania zimnej krwi. To przede wszystkim wspaniała zabawa, w której uczestniczyć może od dwóch do pięciu osób. Czy zdołacie rozwiązać szereg zagadek i wydostać się z pokoju pełnego niebezpieczeństw? Wybierzcie jeden z tematycznych pokoi i przenieście się do świata, w którym nie wiadomo co jest dobre, a co złe!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przygodę w escape roomie. Z prezentu skorzystać może od dwóch do pięciu osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przygoda potrwa około 60 minut.

Z jakich pokoi możemy skorzystać?
Przygotowane zostały cztery pokoje:

1. Dom Mordercy (minimalny wiek uczestnika - 13 lat) - Nowy Jork. 25 letnia Shannan Gilbert znika. Policja jest bezradna, nie ma żadnego tropu. Po roku od wydarzenia, ojciec zaginionej otrzymuje dziwny telefon. Nieznajomy informuje, że Shannan została porwana przez seryjnego mordercę i podaje rzekome miejsce jej uwięzienia. Natychmiast ruszacie we wskazane miejsce. Czy odnajdziecie ją całą i zdrową?

2. Złoto Nazistów (minimalny wiek uczestnika - 5 lat) - Jesteście poszukiwaczami skarbów, w lesie odkopujecie wejście do niemieckiego bunkra. Jakie tajemnice kryją się w środku?

3. Sex Room (minimalny wiek uczestnika - 15 lat) - Jesteście pracownikami agencji detektywistycznej. Pracujecie dla klienta, który korzystał został nagrany w dwuznacznej sytuacji. Teraz jest szantażowany. Włamcie się do lokalu, w którym nagrano Waszego klienta i odnajdźcie kompromitujące nagrania!

4. Przeklęty Obraz (minimalny wiek uczestnika - 5 lat) - Paryż. Markus i Sara to znana para w świecie artystów. On jest wybitnym malarzem, ona to uznana i piękna pisarka. Pewnego dnia znikają. Co się z nimi stało? Udajcie się do pracowni malarskiej Markusa i przeprowadźcie własne śledztwo. Czas działa na Waszą niekorzyść!

W jakim języku może odbyć się zabawa?
Przygoda w Escape Room jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent dla grupy, prezent na Dzień Dziecka

Szukasz emocjonującego przeżycia dla siebie lub swoich przyjaciół? Chciałbyś przeżyć mrożącą krew w żyłach przygodę? Zabierz swoich kolegów lub koleżanki i razem wypróbujcie Przygodę w Escape Roomie dla Przyjaciół! Voucher do pokoju zagadek to świetny pomysł na prezent, który doceni zarówno dziewczyna, jak i chłopak! Wielkie emocje i wspaniała zabawa to doskonały podarunek z okazji urodzin lub imienin! To będą niezapomniane chwile w Warszawie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany od 2 do 5 osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zabawa może odbywać się w trzech językach Polskim, Angielskim oraz Rosyjskim. Organizator zapewnia zabawę w jednym z czterech pokojów o innej tematyce:

Dom Mordercy (minimalny wiek uczestnika - 13 lat)
Złoto Nazistów (minimalny wiek uczestnika - 5 lat)
Sex Room (minimalny wiek uczestnika - 15 lat)
Przeklęty Obraz (minimalny wiek uczestnika - 5 lat)


Sprawdź na mapie


Realizacja

Black Cat Escape Room

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.