Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
2-5 os.

119,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Twierdzicie, że intelektualne zadania i rozrywka nie mogą iść ze sobą w parze? Błąd! Zabawa w escape roomie udowodni, że nie ma nic lepszego niż intelektualna rozrywka. Zadania, w których musicie współpracować, sprawią, że Wasza ekipa jeszcze bardziej się ze sobą zintegruje. W tajemniczym strychu niejedno z Was poczuje niepokój i strach. Inni poczują ekscytację i zaintrygowanie. Chociaż emocje będą Was różnić, cel macie jeden - uciec ze strychu nim zegar przestanie tykać, nim stracicie zmysły! Czas, start!

Jak przebiega realizacja?

Przed wejściem do pokoju zostaniecie wprowadzeni w historię, którą wcześniej wybierzecie. Następnie zostaniecie zamknięci w pokoju na określony czas, gdzie będą czekać na Was zagadki. W momencie, w którym uda Wam się rozwiązać wszystkie przygotowane zadania będzie mogli uciec z pokoju.

Co, jeżeli nie uda nam się rozwiązać zagadek?

Nad przebiegiem zabawy, cały czas czuwa ekipa Escape Roomu, która w trudnych momentach będzie Was naprowadzać. Jeżeli nie uda Wam się wyjść z pokoju w wyznaczonym czasie, gra zostanie zakończona, a obsługa wypuści Was na wolność.

Dla ilu osób przeznaczona jest zabawa?

Do pokoju może wejść od 2 do 5 osób.

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się idealnie jako:

prezent dla niej, prezent dla przyjaciół, prezent na urodziny

Szukasz prezentu dla przyjaciół? Escape room zintegrował już wiele ekip! To nie tylko dobra zabawa, ale również test dla paczki przyjaciół, w którym muszą wykazać się współpracą. Jest to rozrywka, która pobudza szare komórki i hormony szczęścia, więc idealnie sprawdzi się również jako prezent na urodziny! Może jubilat odkryje w sobie nutkę przywódcy i wyprowadzi wszystkich z pokoju? A jeśli szukasz prezentu dla niej i chcesz, by babski wieczór był nietypową niespodzianką, podaruj jej Przygodę w Escape Room!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje zabawę w Escape Room dla 2-5 osób w pokoju "Nawiedzony strych".


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.