Przygoda na Nartach Wodnych | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz dobrą zabawę, kochasz adrenalinę oraz nowe wyzwania? Jazda na Nartach Wodnych to prezent stworzony z myślą o Tobie! Przyjedź nad Zalew Zegrzyński i przeżyj świetną przygodę! Przed wejściem do wody przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne oraz poznasz zasady bezpieczeństwa. Następnie pod czujnym okiem doświadczonego instruktora oraz ratownika WOPR sprawdzisz swoje umiejętności w praktyce. Zobacz jak długo utrzymasz równowagę podczas jazdy za łodzią motorową!

W ramach prezentu uczestnik:

  • Przejdzie szkolenie teoretyczne,
  • Sprawdzi swoje umiejętności w wodzie,
  • Ma zapewnioną kamizelkę ratunkową, kask oraz piankę.

Szukasz fajnego pomysłu na prezent dla Koleżanki, Kolegi, Narzeczonego, a może Syna? Jazda na Nartach Wodnych to doskonały podarunek dla każdego, kto lubi sport i nowe wyzwania! Podaruj ten oryginalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka bądź Dzień Chłopaka. Ekstremalny Voucher prezentowy z pewnością na długo zostanie w pamięci obdarowanego. Podaruj bliskiej osobie niesamowitą przygodę, której wspomnienie przed długi czas będzie wywoływało uśmiech na twarzy. Sprawdź koniecznie pozostałe propozycje, jakie przygotowaliśmy na nadchodzący sezon!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi. Dodatkowo możliwość obserwacji z łodzi holującej w zależności od warunków.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika: 14 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę ratunkową, kask i piankę. Pływanie odbywa się za łodzią motorową przeznaczoną do holowania narciarzy wodnych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności