Przerażająca Wizyta w Horror House dla Twojej Ekipy | Warszawa

1 2 3 4 5 (12)
Warszawa
2-6 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Razem z paczką przyjaciół jesteście kolekcjonerami mocnych wrażeń? Szukacie nieszablonowej alternatywy dla seansów filmów grozy? Stawcie czoła wyzwaniu, jakim jest wizyta w jedynym, interaktywnym muzeum strachu w stolicy - Horror House! To wyjątkowe, a zarazem przerażające miejsce, mieści się w piwnicy starej kamienicy, czekającej na splądrowanie przez tych, którzy mają dość odwagi... Mając do dyspozycji jedną latarkę, będziecie musieli przejść przez szereg mrocznych pomieszczeń. Każde kryje w sobie nową, upiorną "niespodziankę". Wydostańcie się z tego pełnego grozy, labiryntu, nie gubiąc przy tym swoich towarzyszy. Lepiej nie zostawać samemu w takim miejscu... Odważycie się podjąć wyzwanie?

 

Prezent objemuje:

  • wizytę w interaktywnym muzeum strachu,
  • wypożyczenie latarki,
  • przeraźliwą masę zabawy! 

 

Szukacie pomysłu na prezent dla miłośników filmów grozy? Chcielibyście przeżyć niezapomnianą przygodę? Przerażająca Wizyta w Horror House dla Twojej Ekipy z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń! Sprawdzi się, jako upominek dla Grupy, Przyjaciół, a także dla Pary. To przerażający podarunek nie tylko na Urodziny, czy Imieniny, lecz także idealna propozycja na weekend. Horror House to świetna zabawa - na długo zapadnie Wam w pamięci! Niewątpliwie zachwyci wielbicieli mocnych wrażeń i wszystkich tych, którzy chcą poczuć prawdziwą adrenalinę.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15-20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Liczba osób od 2 do 6. Przed wejściem do Horror House należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na miejscu lub na stronie wykonawcy . Ilość czasu spędzonego w interaktywnym muzeum uzależniona jest od tempa zwiedzania. W przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia przed realizacją należy skonsultować się z lekarzem. Zalecany min. wiek 14 lat.  Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności