Przerażająca Wizyta w Horror House 2 dla Twojej Ekipy | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
2-5 os.

125 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Brakuje Ci mocnych wrażeń i potrzebujesz dawki adrenaliny? Wybierz się z paczką przyjaciół do interaktywnego muzeum strachu. Horror House II to nowa odsłona mrocznego zakątka Warszawy, które zaskoczy Cię przerażającą scenerią i upiornym klimatem. Piwniczne wnętrze starej, ciemnej kamienicy zostało zamienione na szpital psychiatryczny, aby jeszcze bardziej upoić Was strachem. Podczas atrakcji będziecie plądrowć ciemne korytarze przy świetle latarki, a w każdym pomieszczeniu będą na Was czekać „upiorne“ niespodzianki. Gotowi na gęsią skórkę?


Na czym polega prezent?                                                                                                                                                                  

Uczestnicy przechodzą grupą przez szereg ciemnych pokoi. Mają do dyspozycji jedną latarkę, która oświetla im drogę.    

Czy można mieć przy sobie urządzenia elektroniczne?                                                                                                              

Zaleca się niewnoszenie do muzeum strachu urządzeń elektronicznych, aby nie przeszkodzić sobie i innym w odbiorze atrakcji.

Czy można rozmawiać, krzyczeć i piszczeć podczas atrakcji?                                                                                                 Oczywiście uczestnicy powinni czuć się swobodnie podczas atrakcji i mają przyzwolenie na okazywanie wszystkich emocji, nawet tych najbardziej skrajnych ! Należy jednak pamiętać, że nie można niszczyć eksponatów i dotykać aktorów.

Przerażająca Wizyta w Horror House 2 dla Twojej Ekipy to świetny pomysł na:

prezent na 30 i 40 urodziny, prezent dla pary, prezent dla przyjaciół, prezent dla kolegi.

Szukacie pomysłu na spędzenie oryginalnie czasu i wyrwanie się z codziennej rutyny? Ten pomysł świetnie sprawdzi się jako prezent dla miłośników filmów grozy i mocnych wrażeń. Przerażająca Wizyta w Horror House 2 dla Twojej Ekipy to niebanalny podarunek, który zapewni dobrą zabawę grupie przyjaciół, parze znajomych, a także każdemu, kto lubi czuć na skórze dreszczyk emocji. To idealna propozycja na weekend, czy wolny wieczór. Horror House 2 zaskoczy Was swoją nową odsłoną i na długo zapadnie Wam w pamięci!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

15-20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przed wejściem do Horror House należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na miejscu lub na stronie wykonawcy. Ilość czasu spędzonego w interaktywnym muzeum uzależniona jest od tempa zwiedzania. W przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia przed realizacją należy skonsultować się z lekarzem. Zalecany min. wiek - 14 lat. Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną. Liczba uczestników od 2 do 5.Przetestowane przez nasz zespół!

Amelia

Byłam drugi raz w Horror House i tym razem również się nie zawiodłam! Druga odsłona interaktywnego muzeum strachu jest jeszcze lepsza od poprzedniej. „Elementy straszące“ były stopniowo dawkowane, więc był czas na ochłonięcie. Aktorzy byli bardzo głośni, co potęgowało uczucie strachu. Gdy nie wiedzieliśmy co robić, przekazywali nam subtelne podpowiedzi. Stroje i cały wystrój były bardzo realistyczne, ciężko było powiedzieć czy to fikcja czy już rzeczywistość.

 

Dlaczego warto spróbować tej atrakcji?
Ciekawa aranżacja miejsca i charakteryzacja postaci.
Strach wyzwalający adrenalinę.
Duża dawka mocnych wrażeń.


Opinie (1)

Kasia

Było przerażająco realistycznie! Świetna zabawa, choć w trakcie wcale nie było do śmiechu... Trochę duszno, zwłaszcza po efektach z piłą mechaniczną, rozumiem, że to wzmaga realizm - bardzo skutecznie :) Trzęsłam się w środku jeszcze 2 godziny po wyjściu :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności