Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Przejażdżka Zabytkowym Pojazdem Wojskowym | Kielce

(0)
Lokalizacja
Kielce
Uczestnicy
1-3
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

W offroadzie jak w każdym sporcie istnieją legendarni zawodnicy. Nie mamy na myśli konkretnych kierowców, ale ich ponadczasowe maszyny! Teraz możesz wsiąść do klasycznych aut i poczuć klimat dawnych czasów. Ford Mutt, Puch 230 GE, a może Mercedes GD? Wybór należy do Ciebie! Przekonaj się na własnej skórze, ile potrafią seniorzy wśród samochodów offroad - niejeden współczesny model pozazdrościłby im hartu ducha i wigoru. Usiądź wygodnie, zapnij pasy i przygotuj się na klasyczną przygodę ponadczasowym, wojskowym autem.


Przejazd w fotelu pasażera w jednym z historycznych aut. Dostępne samochody:

  • Ford Mutt
  • Puch 230 GE
  • Mercedes GD

Pomysłowość, kreatywność i element zaskoczenia - to recepta na oryginalny prezent pod Choinkę. Szukasz pomysłów lub inspiracji? Jesteś we właściwym miejscu! Nasz katalog marzeń to same ciekawe prezenty. Przejażdżka Zabytkowym Pojazdem Wojskowym to świetny przykład. To nie tylko genialny prezent dla mężczyzny, lecz także gwarancja trwałych wspomnień i dobrej zabawy. Nie masz pomysłu na fajny prezent na Święta? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich.

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się jednym z podanych do wyboru samochodów: Ford Mutt, Puch 230 GE, Mercedes GD. W przejeździe może wziąć udział od 1 - 3 osób. Przejażdżka odbywa się w fotelu pasażera. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w realizacji prezentu za zgodą opiekuna prawnego.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

EMEVENT

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje