Przejażdżka Gąsienicowym Transporterem Opancerzonym BWP-1

1 2 3 4 5 (1)
Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.

135 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od zawsze pasjonują Cię wozy bojowe? A może jesteś entuzjastą radzieckiej myśli technicznej? Dwanaście i pół tony, potężny szesnastolitrowy silnik oraz napęd gąsienicowy - to właśnie Transporter Bojowy BWP-1, pierwszy seryjnie produkowany wóz bojowy piechoty. Wejdź na pokład tej niesamowitej maszyny i przekonaj się ile radości może dostarczyć Ci jazda. Ta stalowa bestia potrafi pokonać do 500 kilometrów od bazy, rozwijając do 65 kilometrów na godzinę! Sprawdź jak poradzi sobie na specjalnie przygotowanym, naszpikowanym przeszkodami plenerze. Teraz masz okazję poczuć się jak prawdziwy żołnierz piechoty zmechanizowanej. To przeżycie z pewnością zapadnie Ci w pamięć na bardzo długo! Żołnierzu, gotowy do jazdy po poligonie?

Parametry techniczne:

 • Silnik UTD-20 o pojemności 15 800 cm³ i mocy 300 KM
 • Prędkości maksymalne:
  • 65 km/h po utwardzonej drodze
  • 50 km/h w terenie (np. na CZOŁGOWISKU)
  • 5 km/h w wodzie
 • Zasięg na lądzie: 500 km
 • Uzbrojenie:
  • Armata 2A28 Grom kalibru 73 mm
  • Karabin Maszynowy PKT kalibru 7,62 mm
  • Wyrzutnia 9M14M "Malutka"
Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka, męża lub taty? Szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów? Z chęcią Ci pomożemy! Przejażdżka Gąsienicowym Transporterem Opancerzonym BWP-1 to świetny prezent na każdą okazję. Prawie każdy mężczyzna marzył kiedyś o poprowadzeniu tak niebywałego pojazdu. Spełnij chłopięce marzenia bliskiej CI osoby i podaruj jej ten niebanalny, pomysłowy prezent. Jeżeli jednak interesują Cię inne militarne przeżycia, jak np. jazda czołgiem, to przejrzyj nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy!

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest na pancerzu w grupach minimum 10 osobowych. Uczestnik może otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 130 zł - płatne u wykonawcy lub 80 zł - bez certyfikatu). Osoby niepełnoletnie mogą realizować prezent pod opieką opiekuna.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności