Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” dla Dwojga | Katowice (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Zabrze
1-2 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy jako dzieci rysowaliście czołgi bądź wcielaliście się w rolę dzielnych żołnierzy, niestrudzenie walczących na polu bitwy? A może jesteście wielbicielami filmów o tematyce wojennej i interesujecie się uzbrojeniem armii? Teraz, macie okazję poznać potęgę Wojska Polskiego i osobiście ocenić możliwości jednej z najpotężniejszych jego broni - Gąsienicowej Haubicy Samobieżnej 2S1 „Goździk”. Ta potężna maszyna, konstrukcji radzieckiej, została wprowadzona do uzbrojenia polskiej armii w latach 70-tych i do dnia dzisiejszego jest jednym z podstawowych elementów, które stanowi o sile jednostek artyleryjskich Wojska Polskiego. Usiądźcie na wieży we włazach i przekonajcie się, że dla tego pojazdu nie ma rzeczy niemożliwych! Nie zwlekajcie! Rozpocznijcie swoją wojskową przygodę!  

Parametry techniczne:

 • Silnik wysokoprężny JAMZ-238W o mocy 240 KM,
 • Prędkości maksymalne:
  • na drodze - 60 km/h,
  • w terenie: 30 km/h,
  • na wodzie: 4,5 km/h.
 • Zasięg na lądzie: 500 km,
 • Zasięg artyleryjski: 15 300 m,
 • Waga pocisku: 21,76 kg (odłamkowo - burzący),
 • Pojazdy tego typu są w czynnej służbie Wojska Polskiego.
 
Skończyły Ci się pomysły na Prezent dla miłośnika adrenaliny i nietypowych wrażeń? Nie wiesz co kupić dla Męża, Syna, Dziadka bądź Chłopaka? Dobrze trafiłeś! Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” to idealne rozwiązanie! Ten oryginalny Prezent sprawdzi się doskonale na rocznicę dla Dwojgana Dzień Dziecka lub jako nietuzinkowa forma spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Sięgnij po niego już dziś!

Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

Na realizację prezentu należy zarezerwować około 30 minut. Jazda trwa ok. 20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym - od maja do września.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach. 2 osoby – siedzą na wieży we włazach, 4 na pancerzu. Dzieci mogą realizować prezent wyłącznie pod opieką opiekuna. Najmłodsi wraz z opiekunem - wymagany voucher dla 2 osób. Wejście do Muzeum wiąże się z dodatkową opłatą: bilet normalny 10 zł, bilet ulgowy 5 zł.Opinie (2)

Rafał

Super wrażenia - lepiej niż na rollercasterze :-) Wszystko dobrze zorganizowane. Poligon z dziurami i hopkami, więc trzęsie jak trzeba ale wszystko bezpiecznie, a miałem 6-latka pod opieką. Organizatorzy sympatyczni. Dla dziecka polecam wziąć okulary przeciwsłoneczne, bo trochę się kurzy i małemu na początku leciało do oczu.

Piotr

Było bardzo fajnie a obsługa profesjonalna :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.