Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” | Katowice (okolice)

1 2 3 4 5 (7)
Zabrze
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dreszcz emocji? Adrenalina? Powiew zamierzchłych czasów? Odgłos potężnej maszyny, pokonującej każdą przeszkodę na swojej drodze? Niezwykły duch męstwa? Depczący Ci po piętach wrogowie? To wszystko zapewni Ci Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk”! Poczuj się niczym żołnierz polskiej brygady pancernej i poznaj moc pływającego działa, jakim jest Haubica 2S1! Usiądź na pancerzu lub na wieży we włazach i podziwiaj niesamowitą pracę samobieżnej gąsienicy. Przekonaj się jaką siłę posiada ta wojskowa maszyna i przeżyj niezapomniane chwile, których nie da się z niczym porównać. Wejdź na pokład haubicy i rozpocznij przygodę swojego życia! 

Parametry techniczne:

 • Silnik wysokoprężny JAMZ-238W o mocy 240 KM
 • Prędkości maksymalne:
  • na drodze - 60 km/h
  • w terenie: 30 km/h
  • na wodzie: 4,5 km/h
 • Zasięg na lądzie: 500 km
 • Zasięg artyleryjski: 15 300 m
 • Waga pocisku: 21,76 kg (odłamkowo - burzący)
 • Pojazdy tego typu są w czynnej służbie Wojska Polskiego
 
Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” to idealny Prezent dla miłośników militarnych doznań i wojskowych pojazdów. To także genialny Prezent dla Męża, Syna lub Chłopaka, którzy z wielkim zainteresowaniem przeglądają magazyny motoryzacyjne bądź survivalowe strony internetowe. Podaruj swoim bliskim przepustkę do wojskowego świata, która pozwoli przeżyć im niesamowitą przygodę!
  

Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze i którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Na realizację prezentu należy zarezerwować około 30 minut. Jazda trwa ok. 20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do listopada.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach. 2 osoby – siedzą na wieży we włazach, 4 na pancerzu. Dzieci mogą realizować prezent wyłącznie pod opieką opiekuna. Najmłodsi wraz z opiekunem - wymagany voucher dla 2 osób. Wejście do Muzeum wiąże się z dodatkową opłatą: bilet normalny 10 zł, bilet ulgowy 5 zł.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności