Prawo Jazdy Kategorii B, Kurs Rozszerzony | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa
1 os.

1899 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie wyobrażasz sobie poruszania się baz auta, ale zawsze siedzisz na fotelu pasażera? Prowadzenie samochodu to dla Ciebie czarna magia? Spokojnie! Specjalnie dla Ciebie powstał Rozszerzony Kurs Prawa Jazdy Kategorii B! Wykwalifikowani specjaliści przekażą Ci wiedzę teoretyczną oraz umiejętności dzięki którym bez problemu poradzisz sobie w ruchu drogowym. Teraz poznasz przepisy prawa jazdy, dowiesz się jak zachowywać się w ruchu ulicznym oraz co robić w niebezpiecznych lub niestandardowych sytuacjach. Przekonaj się, że nie takie auto straszne, jak je malują! Usiądź za kierownicą i odkryj przyjemność płynącą z jazdy autem. Już nigdy więcej nie będziesz zdany na łaskę komunikacji publicznej!

Realizując prezent otrzymasz:

  • Minimum 30 godzin zajęć teoretycznych w nowocześnie wyposażonej sali wykładowej,
  • Minimum 40 godzin zajęć praktycznych zarówno na placu manewrowym dostosowanym do najnowszych wymogów prawa drogowego jak i w mieście,
  •  Komplet materiałów CD gratis!


To doskonały prezent na osiemnastkę, a także dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, którzy chcą bez strachu wsiąść za kółko swojego auta. To fajny prezent pod choinkę, który z pewnością wywoała wiele radości! Podaruj voucher na prezent i pomóż w okiełznaniu maszyny!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

• Minimum 30 godzin zajęć teoretycznych • Minimum 40 godzin zajęć praktycznych

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

• Zajęcia teoretyczne odbywają się we w pełni wyposażonej sali wykładowej trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek lub weekendowo; sobota, niedziela), w zależności od preferencji grupy.
• Place manewrowe znajdują się na Bemowie, Okęciu (w pobliżu ośrodka egzaminowania).


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności