Poznaj Wakeboarding z Przyjaciółmi | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
3-4 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Macie za sobą wiele szalonych przygód? Nigdy jednak nie jest Wam mało? Poznaj Wakeboarding z Przyjaciółmi to super pomysł na urozmaicenie lata! Zbierzcie paczkę i spróbujcie tej ekstremalnej zabawy! Które z Was najlepiej zapanuje nad deską? Kto wykona najfajniejszą akrobację? Bawcie się wspólnie i rywalizujcie! W Waszych myślach pod literką "W", wakacje muszą zrobić trochę miejsca... Głowy wypełni teraz Wakeboard! Najlepsza propozycja na lato!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje godzinną zabawę na Wakeboardzie podczas której tor będzie na waszą wyłączność. Wykonawca zapewnia deskę, kask, kamizelkę oraz ewentualnie piankę ogrzewającą. Przed zabawą zostanie przeprowadzone krótkie szkolenie. W ramach prezentu na wyciąg może udać się czworo przyjaciół!

Ile trzeba mieć lat, by spróbować Wakeboardingu?

Teoretycznie Wakeboarding przeznaczony jest nawet dla dzieci od 6 roku życia. W praktyce korzystać może każdy na kogo pasowała będzie kamizelka w rozmiarze XS!

Czy wiesz, że...
Wakeboarding ma już niemal 40 lat? W drugiej połowie lat 70 XX wieku na Antypodach narodziła się idea jeżdżenia po wodzie na desce! Wówczas sport ten nazywano Skurfingiem!

Poznaj Wakeboarding z Przyjaciółmi sprawdzi się jako:
prezent na 18tkę, prezent dla przyjaciół, prezent dla dzieci.

Zaskocz bliskich i podaruj im super prezent! Poznaj Wakeboarding z Przyjaciółmi to świetna wakacyjna zabawa! To doskonały prezent dla przyjaciół czy podarunek na urodziny! Niech paczka Twoich znajomych zaszaleje i pozna ten niesamowity ekstremalny sport! Podaruj Wakeboarding, idealny prezent na lato!


Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinę zabawy na Wakeboardzie. Z atrakcji moze skorzystać od 1 do 4 osób. Wykonawca zapewnia przeszkolenie przez instruktora i cały niezbędny sprzęt: deskę, kamizelkę, kask, piankę.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.