Poznaj Wakeboarding | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Obudź się i Poznaj Wakeboarding! Ekstremalny sport wodny, który wybudzi ze snu największego śpiocha. Trzymaj się kurczowo liny i spróbuj utrzymać równowagę! Deska pod Twoimi stopami może spłatać figla! Okiełznaj Zatokę Gdańską i wyśmiej zuchwale spienione wody. Wiatr we włosach i promienie słońca na twarzy sprawią, że pokochasz ten niesamowity sport! Następnej nocy nie zmrużysz już oczu po tak wielkich emocjach!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wejściówkę dla jednej osoby na wyciąg Wakeboardu. Wykonawca gwarantuje 15 minut efektywnego korzystania z atrakcji. W przypadku niskiego obłożenia może to byc nawet godzina! Uczestnik otrzymuje deskę, kask, kamizelkę oraz piankę ogrzewającą. Przed skorzystaniem zostaje przeprowadzone krótkie przeszkolenie.

Jak działa wyciąg do Wakeboardingu?

Wyciąg Wakeboardowy przypomina wyciąg orczykowy na stokach górskich. Składa się z dwóch masztów oraz z jednego kabla głównego biegnącego przez dwie rolki zwrotne umieszczone w płaszczyźnie poziomej. Kabel główny jest napędzany przez silnik elektryczny.

Co należy zabrać na Wakeboard?

Przede wszystkim sporo zapału! Wykonawca zapewnia wszystko co potrzebne a uczestnik może ruszyć na Wakeboard prosto z plaży, będąc w szortach lub kostiumie kąpielowym!

Poznaj Wakeboarding sprawdzi się jako:
prezent na wakacje, prezent dla ukochanego, prezent, dla niej.

Nie masz pomysłu na prezent dla miłośnika sportu? Poznaj Wakeboarding to świetne rozwiązanie dla aktywnego faceta! Nagroda za dobre stopnie należy się Twojemu dziecku? Ten oryginalny prezent wywoła uśmiech na jego twarzy! Niezwykła rozrywka na wodzie sprawi, że te słoneczne dni staną się jeszcze bardziej wyjątkowe!


Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

Na realizację należy przeznaczyć ok. 1 godziny. Na wyciągu każda osoba obdarowana spędzi co najmniej 15 minut.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Z wyciągu w trakcie jednej godziny może korzystać do 4 osób. Przy pełnym obłożeniu cena dotyczy 15 minut efektywnego korzystania. Wykonawca zapewnia przeszkolenie  przez instruktora i cały niezbędny sprzęt: deskę, kamizelkę, kask, piankę.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.