Poznaj Wakeboarding dla Dwojga | Wrocław

1 2 3 4 5 (0)
Wrocław
2 os.

210 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukacie nowych wyzwań, dreszczu adrenaliny i wspólnej pasji? Mamy dla Was świetne rozwiązanie! Wakeboard to młoda dyscyplina sportu, będąca połączeniem nart wodnych surfingu i snowboardu. Załóżcie pianki, wejdźcie na deski wakeboardowe i przygotujcie się na imponujące emocje! Tor długości 193 metrów i wyciągarka pozwolą Wam poczuć wiatr we włosach. Magia tego sportu polega na tym, że podstawowe manewry można opanować już w godzinę! To właśnie dlatego cały świat oszalał na punkcie tego ekstremalnego sportu. Przekonajcie się sami, jak szybko opanujecie podstawowe triki i po jakim czasie rozpędzicie się do maksymalnej prędkości 32 km/h! Wakeboard, adrenalina i świetna zabawa czekają!

Prezent obejmuje:

  • Wyciąg jest sterowany przez operatora i dobiera on parametry pływania do umiejętności bądź preferencji ridera - maksymalna prędkość to 35km/h.
  • Dwa wyciągi – do wyboru. Jeden z przeszkodami dla zaawansowanych. Drugi bez przeszkód dla początkujących.
  • Przy wyciągu dostępne są różne rozmiary pianek, kamizelek, kasków i desek do pływania. Osoby obdarowane otrzymają cały sprzęt niezbędny do realizacji prezentu.
  • Nad realizacją prezentu czuwać będzie instruktor.


Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty znajdziesz na naszej stronie. Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny, imieniny lub gwiazdkę? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wejście na wyciąg na czas 1h. Czas pływania uzależniony od ilości osób na torze (max. do 4 osób)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób. Prezent nie jest tożsamy z wynajęciem toru na wyłączność. W ciągu godziny tor dzielić może do czterech osób (tzn. każda osoba wykupuje 15-minutowy spot). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Prezent realizowany jest w sezonie od czerwca do sierpnia.Opinie (2)

Sebastian

Wszysko idealnie. Miła i pomocna obsluga. Sprzęt o bardzo dobrym stanie. Trochę krótko bo to jest kwadras a nie godzina ale i tak nikt tyle nie wytrzyma na "holu";-). Zwlaszcza za pierwszym razem.

Anna

Super zabawa, na pewno spróbuje jeszcze raz :))

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności