Poznaj Wakeboarding dla Dwojga | Sosnowiec

1 2 3 4 5 (0)
Sosnowiec
2 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Wam się ekstremalna sportowa przygoda we dwoje? Wakeboarding to dziedzina łącząca trzy różne typy sportów – snowboardingu, surfingu i nart wodnych. Dzięki temu połączeniu doznania jakie na Was czekają są trzykrotnie bardziej emocjonujące. Stańcie na desce i rozpędźcie się na wodzie, osiągając zawrotne prędkości. To naprawdę szalona rozrywka dla tych, którzy lubią adrenalinę. Poznajcie ją!

Co obejmuje prezent?
Wejście na wyciąg, piankę, kask, kapok, wakeboard/narty oraz instruktaż dla dwóch osób.

Gdzie odbywa się realizacja?
Szkolenie odbywa się w ośrodku Wake Zone Stawiki, który posiada pierwszy na Śląsku duży wyciąg 5.0. do wakeboardu.

Co obejmuje szkolenie?
1-godzinne szkolenie pływania na wakeboardzie pod okiem doświadczonego instruktora, obejmujące szkolenie na lądzie przygotowujące do stawiania pierwszych kroków na wodzie, dla dwóch osób. Dla osób bardziej zaawansowanych szkolenie jest indywidualnie dopasowane.

Poznaj Wakeboarding dla Dwojga doskonale pasuje na:
prezent dla dwojga, prezent dla nastolatka, ekstremalny prezent dla aktywnych

Często potrzeba długiego czasu, aby wpaść na oryginalne pomysły na prezenty. Aby wybrać odpowiedni podarunek, dobrze jest poszukać wśród nietypowych propozycji. Taką jest właśnie ekstremalny prezent „Poznaj Wakeboarding dla Dwojga”. To prezent dla pary, który zapewni im dużo świetnej zabawy!


Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wejście na wyciąg, piankę, kask, kapok, wake/narty oraz instruktaż dla dwóch osób. Należy przyjść na miejsce 15 min przed umówioną godziną. Na miejscu jest przebieralnia, prysznice, toalety, beach-bar oraz plaża.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności